legalny susz konopny

Aromatyczny susz konopny

Na rynku mamy bardzo wiele produktów konopnych, ale niewiele z nich można polecić z czystym sumieniem, jak medyczną marihuanę. Jest ona bowiem produktem w stu procentach naturalnym, uszlachetnionym genetycznie, co pozwoliło wyeliminować odurzające i uzależniające działanie THC, które w medycznych konopiach zostało zredukowane do zaledwie 0,002%.

Legalna medyczna marihuana CBD

legalny susz konopnyTaka ilość psychoaktywnego tetrahydrokannabidiolu nie daje żadnych efektów ubocznych, natomiast przyczynia się do ogólnego relaksu i rozluźnienia mięśni. Pozostaje to jednak bez wpływu na naszą sprawność psycho-fizyczną i nie upośledza zdolności poznawczych. Po zastosowaniu suszu CBD możemy także obsługiwać pojazdy i maszyny. Gram medycznej marihuany może zawierać od kilku do kilkudziesięciu procent kannabidiolu, ale im go więcej, tym oczywiście lepiej. Są odmiany, w których tej substancji organicznej znajdziemy ponad 45%, co jest wartością, jaką spotkamy tylko w najdroższych pastach i olejach konopnych. Przy czym koszt tych wyrobów to nawet 1500-2500 złotych, a koszt grama suszu marihuany w tym stężeniu to wydatek zaledwie 50-60 złotych. Warto też wziąć pod uwagę efektywność stosowania, wszak jedno opakowanie oleju lub pasty to pojemność, jaka wystarczy na miesiąc stosowania, a pełna kuracja to aż trzy. Czyli kosztowałoby nas to dobre kilka tysięcy złotych. Jeżeli nas na to stać, to bardzo dobrze, ale jeżeli nie, to doskonałą alternatywą jest przyjmowanie medycznych odmian konopi. Naturalny legalny susz konopny możemy kupić w sklepach stacjonarnych lub tych działających online. Z tym, że druga opcja jest bardziej korzystna ze względu na niższe ceny i dużo bardziej zróżnicowany wybór. Bowiem sklepy stacjonarne raczej nie stawiają na susz i mają jego ograniczoną ofertę. W sklepach internetowych możemy się zaopatrzyć również w akcesoria do przyjmowania suszu, jak bibułki, waporyzatory i fajki wodne, warto też skusić się na fachową literaturę, dzięki której poszerzymy swój zakres wiedzy o działaniu kannabidiolu. Jest to o tyle potrzebne, że internet zawsze jest pełen niewiarygodnych treści, a publikacje opierają się na wynikach badań i obserwacjach specjalistów.

Konopie są niemalże mistycznymi roślinami, które jako jedyne potrafią wytwarzać kannabidiol. Czyni je to unikalnymi i sprawia, że podejście do nich się zmieni. Zresztą już się zmieniło, albowiem do niedawna nie można było kupić legalnie nawet medycznej marihuany, tymczasem dziś możemy przebierać w produktach konopnych niczym w ulęgałkach.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *