Bardzo tani catering dietetyczny w Toruniu

Zbliża się lato, a moja waga niestety wciąż rośnie. Planujemy wraz z mężem wybrać się na Dominikanę, ale nie wiem jak mam mu to powiedzieć, że bardzo wstydzę się pokazać w stroju kąpielowym. Tylko w ciągu kilku miesięcy przytyłam osiem kilogramów, a przecież odżywiałam się tak, jak zawsze. Unikam słodyczy, nie piję słodkich napojów gazowanych, raz w tygodniu chodzę na siłownię z przyjaciółką. Jedynym moim grzechem, z którego nie potrafię zrezygnować, jest miłość do słodyczy. Przynajmniej raz w tygodniu zajadam się czekoladą, którą po prostu ubóstwiam.

Smaczne i tanie cateringi dietetyczne w Toruniu

tani catering dietetyczny w ToruniuPomyślałam, że może najlepszym dla mnie rozwiązaniem będzie znalezienie odpowiedniego cateringu dietetycznego. Sama nie mam za wiele czasu gotować, ostatnio bardzo dużo pracuję, a w wolnym czasie lubię czytać książki. Gotowanie nigdy nie sprawiało mi specjalnej frajdy, wolałam kiedy robił to mój partner. Zawsze mi się też wydawało, że cokolwiek nie ugotuję, to jest to wręcz niejadalne. Najlepiej, gdyby był to tani catering dietetyczny w Toruniu z dostawą do pracy. Nie jadam mięsa, więc na pewno też taki catering okazałby się znacznie tańszy od tego bogatego w białko zwierzęce. Jestem za to zwolenniczką owoców, warzyw, soków warzywnych, nasion i ciemnego ryżu, czy makaronu. Takie jedzenie najbardziej by mi odpowiadało, bo z pewnością jadłabym je ze smakiem. Uwielbiam wszelkiego rodzaju też przyprawy, mam ich mnóstwo, ale nie potrafię odpowiednio dopasować do danej potrawy. Może wynika to też z tego, że moja mama nie lubiła gotować i zazwyczaj jadaliśmy w restauracjach albo zamawialiśmy pizze. Za to moja babcia była wspaniałą kucharką, ale niestety szybko zmarła, więc nie miałam tej możliwości nauczyć się od niej gotować. Mam kilka dobrych książek kucharskich, jednak jeszcze nie korzystałam z nich. Wyczuwam w sobie pewnego bakcyla żadnego kulinarnej wiedzy. Myślę, że przyjdzie odpowiedni czas, że wykiełkuje. Jestem jeszcze młoda, całe życie przede mną. Póki co, chcę spróbować takiego cateringu dietetycznego, a później może sama będę chciała odtworzyć podobne dania.

Ku mojemu zdziwieniu, okazało się, że catering dietetyczny w Toruniu wcale nie jest taki drogi, jak myślałam. Można już zamówić miesięczny catering za niecałe 900 złotych, a dla wegetarian – tylko 600 złotych. To naprawdę niewiele, biorąc pod uwagę, ile sama wydaję co miesiąc na jedzenie. Do tego muszę ugotować, poświęcić czas i martwić się, czy w ogóle danie będzie jadalne. Jak już wspomniałam – do geniuszy kulinarnych bardzo wiele mi brakuje.