Córka zdecydowała się na ładne buty

Postanowiłam zabrać moją kochaną córkę na zakupy. Ostatnio spędzałyśmy mało czasu. Córka miała egzaminy a ja wiele spraw zawodowych na głowie. Kiedy tylko miałam więcej czasu postanowiłam podjechać po nią do szkoły i od razu po lekcjach jechać do galerii. Emilka już jest całkiem dużą dziewczyną i niestety nie lubi jak ja sama kupuję jej ubrania. Ma już swój styl. Wie co się jej podoba a co nie. Dodatkowo w tym wieku dziewczynki chcą mieć modne ubranka i chcą się sobie podobać. Sama miałam tak samo jak byłam młodsza więc rozumiałam moją córkę. Zbliżała się zima i córka już całkiem wyrosła ze wszystkich swoich ubrań.

Kupiłyśmy idealne buty na zimę

bardzo modne buty zimowe młodzieżoweMusiałyśmy kupić jej jakiś płaszcz lub ciepłą kurtkę na zimę a także buty no i szalik i czapkę. Szykowały się duże zakupy więc poprosiłam męża aby odebrał Mikołaja i wrócił z nim do domu. Obiad był przygotowany trzeba było go tylko odgrzać. Spodziewałam się, że długo nas nie będzie z powrotem. Córka ucieszyła się kiedy mnie zobaczyła pod szkołą. Pojechałyśmy do jej ulubionej galerii. Było w niej dużo sklepów z młodzieżowymi ubraniami. Zależało mi na solidnych ubraniach no i butach. To bardzo ważne szczególnie zimą. Buty muszą być dobrze wykonane żeby noga w nich nie marzła. Buty powinny być też nie przemakające co tez było moim warunkiem. Obeszłyśmy kilka sklepów i najbardziej spodobały jej się bardzo modne buty zimowe młodzieżowe w jednym ze sklepów, który dopiero niedawno otworzył się w tej galerii. cena butów nie była wygórowana. Buty były dobrze wykonane. Podeszwa była dosyć gruba za poza tym buty były wygodne. Można było je kupić w różnych kolorach i wzorach. Każdy znalazł coś odpowiedniego dla siebie. Córka mówiła, że jej ulubiona przyjaciółka ma już takie buty. One są w tym sezonie bardzo modne. Widziała je nawet u kilku gwiazd, które obserwuje w Internecie.

Zdecydowałam się na ich zakup. Ogólnie buty mi się podobały i wiedziałam, że córce bardzo na nich zależy. Kocham ją i staram się spełniać jej marzenia, które są oczywiście realne i dla niej dobre. Buty spodobały się mężowi. Sporo wydałyśmy na wszystkie rzeczy ale niestety dzieci rosną i wydatki związane z ubraniami także. Niektóre ubrania czy buty dla młodzieży kosztują tyle samo a czasem więcej niż dla dorosłych. Córka wybrała klasyczne czarne buty, które będą jej do wszystkiego pasować. Buty były wiązane. Ładnie w nich wyglądała zarówno kiedy miała spodnie czy sukienkę. Córka miała fajny styl ubierania. Akceptowałam jej wybory i wspierałam ją w każdej decyzji.