Czy w Warszawie znajdę profesjonalne wykrywacze kłamstw?

Jestem adwokatem i w swojej karierze zawodowej zajmuje się głównie sprawami karnymi. Ostatnio trafiła mi się z urzędu bardzo trudna i ciekawa sprawa. Już kilku adwokatów zrezygnowało z obrony tego klienta. Ja postanowiłem podjąć się tej sprawy. Zapoznałem się z aktami i udałem się na rozmowę z oskarżonym. Zaczęliśmy myśleć nad linią obrony. Byłem prawie przekonany, że mój klient jest niewinny. Cała sprawa była grubymi nićmi szyta. Ale moje przeczucie dla sądu nic nie znaczy. Zacząłem się zastanawiać nad linią obrony. Wpadł mi do głowy pewien pomysł.

Zaproponowałem badanie wykrywaczem kłamstw

profesjonalny wykrywacz kłamstw w warszawieZaproponowałem mojemu klientowi badanie profesjonalnym wykrywaczem kłamstw. Powiedziałem mu, że już od kilkunastu lat badanie wykrywaczem kłamstw jest dopuszczane przez sądy wszystkich instancji, jako dowód w sprawie. Klient od razu się zgodził, choć obawiał się ceny badania. Uspokoiłem go jednak, mówiąc że jeśli faktycznie mówi prawdę i będzie to dowód jego uniewinnienia to później koszt badania stanie się kosztem procesowym, czyli takim który będzie mu w stu procentach oddanym przez sąd. Pozostawała kwestia tego, gdzie przeprowadzić badanie. W całej Polsce jest tylko 27 profesjonalnych, rzetelnych wykrywaczy kłamstw. Chociaż rozprawy toczyły się w innym mieście mój klient pochodził z Warszawy i miałem nadzieję, że uda mi się załatwić tam badanie wykrywaczem kłamstw. Zadzwoniłem do znajomego z tego miasta i zapytałem go gdzie jest profesjonalny wykrywacz kłamstw w warszawie? Dostałem od niego namiary na placówkę, gdzie wykonuje się badania wariografami. Zadzwoniłem pod podany numer telefonu i umówiłem mojego klienta na badanie. Trzeba było trochę poczekać na wolny termin, ale jak się już wkrótce okazało zdecydowanie było warto. Pojechałem na to badanie z klientem, żeby w odpowiedni sposób udokumentować przebieg badania. Tylko wtedy, badanie wariografem będzie wystarczającym dowodem dla sądu w sprawie. Przed badaniem dokładnie wytłumaczyłem klientowi na czym będzie ono polegało.

Badanie wariografem jest w pełni bezpieczne, bezinwazyjne i bezbolesne. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych ani zdrowotnych, co do przeprowadzenia badania wykrywaczem kłamstw. Wykrywacz kłamstw rejestruje nieświadome zachowania organizmu podczas odpowiedni na pytania. Maszyna wykorzystuje biologiczny fakt, że podczas kłamstw ciało ulega nieznacznemu poceniu się, dochodzi do lekkich skoków ciśnienia itp. Badanie wykazało, że mój klient mówi prawdę, co w znacznym stopniu przyczyniło się do jego uniewinnienia.