Depilacja laserowa to najlepszy zabieg

Depilacja laserowa już od kilku lat, cieszy się stałym zainteresowanie. Klientek na zabiegi laseroterapii nie brakuje ponieważ efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Kolejnym plusem jest uzyskanie trwałego efektu. Zabiegi przy pomocy lasera diodowego nie są podobne do technologii IPL. Niestety światłowód tylko opóźnia porost włosów, a laser diodowy uszkadza macierz włosa. Oznacza to, że ten sam włos już więcej nie odrośnie.

Polecane wynajmy laserów Lightsheer na rynku polskim

polecany wynajem lasera lightsheerZabiegi z zakresu laseroterapii są niezwykle skuteczne i bezpieczne, jeżeli stosowana jest oryginalna technologia. Od wielu lat znany, rekomendowany, a także przez wielu specjalistów polecany wynajem lasera Lightsheer gwarantuje uzyskanie najlepszych efektów terapeutycznych. Laser Lightsheer jest laserem medycznym i diodowym z pełną certyfikacją i potrzebnymi atestami. W szybkim tempie można wykonać depilacje laserową całego ciała. Zabieg jest mało odczuwalny jeżeli klient dokładnie ogoli swoje pole zabiegowe. Ważne aby w przeciągu miesiąca przed umówieniem się na zabieg, owłosienia nie usuwać pęsetą, depilatorem ani woskiem. Laser musi wychwytywać cebulki włoska aby trwale je usunąć. Kobiety najczęściej depilują okolicę pach, bikini i nóg. Mężczyźni zaś wybierają często tors, brzuch i plecy. Zdarza się, że na zabieg przychodzi młoda dziewczynka lub chłopiec ponieważ ze względu na zaburzenia hormonalne, włosy pojawiają się na całej części twarzy i ciele. Hirsutyzm jest coraz powszechniejszym schorzeniem wśród kobiet. Na szczęście jest na to pośrednia recepta. Specjalista, który zakwalifikuje pacjenta do zabiegu, zaproponuje ilość zabiegów w serii oraz częstotliwość spotkań. Najczęściej jest od 6 do 8 wizyt co 6 tygodni. Już po pierwszym zabiegu, klienci zauważają widoczne przerzedzenia w owłosieniu. Średnio po każdym spotkaniu, po około dwóch tygodniach od ostatniej wizyty ubytek owłosienia szacuje się na 30%. Po zrealizowanej serii, efekty sięgają na poziom 80-90%. Wynik ostateczny jest bardzo wysoki. Zostaną z nami tylko pojedyncze włoski. Efekt „tarki” nam już nie grozi.

Specjalista na konsultacji wykluczy wszystkie przeciwwskazania bezwzględne, omówi wskazania oraz zalecenia po wykonanej serii. Najczęściej w sezonie letnim przeprowadza się zabiegi na obszarach zasłoniętych np. pachy, czy bikini. Od września można wrócić do depilacji ramion lub łydek. Czasami zdarza się, że obsługa wykonuje próbę laserową jednak nie jest to wiarygodny test. Czasami przy dużej wrażliwości efekt obrzęku i zaczerwienienia pojawia się po dłuższej pracy niż przy zastosowaniu jednego impulsu.