Efekty zabiegu mezoterapii mikroigłowej w Katowicach

Zabiegi z pogranicza medycyny estetycznej coraz częściej wykonywane są w gabinetach kosmetycznych. Wykwalifikowany i wyszkolony personel pogłębiający stale swoja wiedzą na licznych szkoleniach i kursach wykonuje zabiegi z niezwykłą precyzją i profesjonalizmem. Obecnie to jedne z najbardziej popularnych i najczęściej wykonywanych usług. Poprawianie urody, likwidowanie zmarszczek i powiększanie ust to często wykonywane zabiegi. W walce z niedoskonałościami skóry najczęściej stosuje się laseroterapię i metody iniekcyjne, takie jak botoks, lifting wampirzy i mezoterapię.

Zabiegi mezoterapii mikroigłowej

efektywna mezoterapia igłowa w katowicachKażda z tych metod w szybki i efektowny sposób pozwala pozbyć się zmarszczek, rozstępów, a także wiotkości skóry. Najczęściej wykonywany jest zabieg mezoterapii igłowej lub mikroigłowej. Pozwala na przywrócenie skórze zdrowego wyglądu w szybki i bezpieczny sposób. Skuteczna i efektywna mezoterapia igłowa w Katowicach wykonywana jest w licznych gabinetach urody z użyciem nowoczesnych preparatów kosmetycznych. Terapeutyczne mieszanki zawierają najczęściej kwas hialuronowy, witaminy, kolagen, aminokwasy i minerały. Zwiększają elastyczność oraz stymulują skórę do produkcji nowego kolagenu. Zabieg polecany jest już po 25 roku życia profilaktycznie w celu poprawienia jakości, napięcia i kolorytu skóry. Wpływa także na jej nawilżenie, a efekty widoczne są zaraz po zabiegu. W gabinecie można uzyskać wszelkich informacji w trakcie konsultacji dotyczących przebiegu zabiegu, przygotowania do niego oraz pielęgnacji skóry zaraz po nim. Najczęściej mezoterapia wykonywana jest u osób z dojrzałą cerą, która utraciła świetlisty wygląd, odpowiednie napięcie, a także gładkość i sprężystość. Wskazaniami do zabiegu są przede wszystkim pogłębiające się zmarszczki mimiczne twarzy, sińce i obrzęki pod oczami oraz wszelkie inne oznaki starzenia skóry.

Zabieg dedykowany jest wszystkim, którzy pragną zredukować oznaki starzenia skóry na twarzy szyi i dekoldzie, a także na grzbietach dłoni. Mezoterapię poleca się w celu nawilżenia i odżywienia skóry, a zastosowanie odpowiednich preparatów umożliwia osiągnięcia bardzo efektywnych i skutecznych rezultatów. Koktajle dobierane są indywidualnie do potrzeb cery, a także uwarunkowań genetycznych i mogą być wprowadzane bezpośrednio w skórę za pomocą iniekcji lub mikronakłuć dermapenem i rollerem. Zabiegi można wykonać w znieczuleniu miejscowym dla lepszego komfortu. Najczęściej wykonuje się je w odstępie kilku tygodni w kilku seriach. Efekty są najlepsze przy systematycznym stosowaniu mezoterapii.