Elegancka porcelana z Bogucic

Kilka miesięcy temu otrzymałam wspaniały prezent urodzinowy od męża – porcelanowy serwis obiadowy dla dwunastu osób. Jest to serwis porcelanowy Bogucice. Porcelana Bogucice słynie z najwyższej jakości i wyjątkowego zdobienia. Mój serwis ma ciekawe, subtelne wzory kwiatów i niebanalne kształty talerzy. Idealnie się nadaje na niedzielny obiad lub rodzinne przyjęcie. Ja korzystam z mojego serwisu również na co dzień. Niestety, ale przez przypadek, jeden z talerzy został zbity. Muszę dokupić brakujący element, bo wiem, że jest taka możliwość na stronie internetowej sklepu z porcelaną Bogucice.

Bogata oferta serwisów porcelanowych

ekskluzywna porcelana boguciceNie wiem, jakie są ceny poszczególnych elementów porcelanowego serwisu. Na pewno, nie należą one do niskich, ale zależy mi na uzupełnieniu zestawu. Za niedługo planuję zorganizować przyjęcie z okazji rocznicy naszego ślubu i zaproszę najbliższą rodzinę i przyjaciół. Ten brakujący talerz będzie mi bardzo potrzebny. Wejdę zaraz na stronę sklepu online i zorientuję się, czy taki talerz jest w ogóle do kupienia. Jak zauważyłam, ekskluzywna porcelana Bogucice jest objęta w tej chwili przedświąteczną promocją. Promocja obejmuje cały asortyment aż do wyczerpania zapasów. Zniżka może sięgać nawet osiemdziesięciu procent, ale na talerze wynosi tylko trzydzieści. Wychodzi na to, że zapłacę za brakujący talerz pięćdziesiąt złotych. To dosyć drogo, ale nie mam wyjścia, ponieważ zależy mi na uzupełnieniu kompletu. Mój mąż twierdzi, że to nie jest zbyt drogo i nie ma zamiaru kupować porcelanowych talerzy na bazarku. Mąż jest zwolennikiem produktów wysokiej jakości cena dla niego nie gra roli. Uwielbia jeść z luksusowych talerzy, ponieważ twierdzi, że każda potrawa lepiej z nich smakuje. Jego zdaniem, warto zainwestować w polską porcelanę z Bogucic, gdyż słynie z niezwykłej trwałości i klasy. Ponadto, ten serwis otrzymałam w prezencie od męża, więc ma on dla mnie szczególne znaczenie. Ma wartość sentymentalną, nieocenioną, dlatego tak mi zależy na tym brakującym talerzy. Mąż to rozumie, co mnie bardzo cieszy.

Porcelana to wyrób ekskluzywny, nie każdy może sobie na nią pozwolić, więc muszę zachować szczególną ostrożność, aby nie uszkodzić elementów serwisu. Ten porcelanowy serwis dla dwunastu osób jest najwspanialszym prezentem jaki mogłam dostać. Zaskoczyło mnie to, że otrzymałam go od męża, który jest osobą dosyć oszczędną, a nawet skąpą. Mąż docenia jednak produkty wysokojakościowe, za co jestem mu wdzięczna. Cieszę się, że będę mieć swój serwis w całości