eleganckie portfele damskie

 

Zbliżające się urodziny naszej mamy sprawiają mi i moim siostrom mnóstwo kłopotów. Do tej pory nie brakowało nam pomysłów na różnego rodzaju prezenty. Raz kupowaliśmy jakiś bon na masaż, innym razem torebkę, książki czy album ze zdjęciami. Dobra passa jednak się skończyła, ponieważ w tym roku długo nie mieliśmy pomysłu na ciekawy prezent, a dopiero dwa tygodnie przed datą urodzin jedna z sióstr wpadła na to, że mamie przydałby się nowy portfel.

Ogromny wybór damskich portfeli

stylowy portfel damski podwójnyW przypadku facetów sprawa jest prosta – wystarczy kupić jakikolwiek solidny portfel dobrej marki i temat jest załatwiony. Kolorystyka i fason są na drugim miejscu. Kupując prezent dla kobiet sprawa jest jednak zdecydowanie bardziej skomplikowana i w tej sytuacji bardzo się cieszyłem z tego, że mam przy sobie dwie siostry. Wspólnie ustaliliśmy, że najlepszy pomysłem będzie jednak stylowy portfel damski podwójny, bo mama lubi duże portfele i zawsze musi mieć dużo przegródek. Była to jednak tylko połowa sukcesu. Ja wybrałbym po prostu pierwszy z brzegu portfel polecony przez sprzedawcę, ale siostry miały swoje zdanie. Jedna była zdania, że musi to być czarny elegancki portfel o ciekawej teksturze, natomiast druga uznawała tylko modele kolorowe i gładkie. Obie nie mogły dojść do porozumienia, więc dostałem możliwość wyboru. Wiedziałem, że mamie będzie zależeć na tym, żeby portfel był funkcjonalny, dlatego w grę wchodziły tylko modele podwójne, mające kilka kieszonek. Widząc niewielkie szanse na usatysfakcjonowanie zarówno sióstr, jak i mamy podjąłem decyzję o wyborze czarnego portfela, ale o gładkiej strukturze, co kompromis pomiędzy propozycjami jednej i drugiej siostry. Ostatecznie obie poczuły się docenione i były zadowolone z wybranego przeze mnie egzemplarza. Zadbałem jeszcze o to, żeby zamykanie działało bez zarzutów i nie było żadnych pęknięć. Dzięki wcześniejszemu sprawdzeniu opinii o danym producencie byłem przekonany, że portfel będzie służył mamie przez wiele lat bez utraty swojego początkowego wyglądu.

Po wręczeniu prezentu okazało się, że siostra miała rację twierdząc, że mama będzie zadowolona z takiego podarunku. Kiedy pokazała nam swój stary portfel i liczne pęknięcia na jego powierzchni zgodnie stwierdziliśmy, że dokonaliśmy tego zakupu w ostatniej chwili, bo o mały włos mama nie musiałaby nosić pieniędzy i kart w kieszeni. Teraz obserwujemy, jak dumnie wyciąga go przy kasie w sklepie i chwali się swoim nowym nabytkiem. Nie byłem świadom tego, jak wiele radości może sprawić kobiecie tak mała elegancka rzecz, jak portfel.