Emilka była zachwycona swoimi urodzinami

Moja córka już od trzech lat chodzi do przedszkola. Ma sporo koleżanek. Wybrałam przedszkole, które znajduje się blisko naszego miejsca zamieszkania bo zależało mi żeby miała koleżanki i kolegów z osiedla, którzy też uczęszczają do tej placówki. Córka szybko się odnalazła w przedszkolu. Nie mam z nią żadnych problemów. Chętnie chodzi i jest lubiana przez rówieśników. Panie ją chwalą i to dla mnie jest bardzo ważne. Zawsze staram się wspierać moją córkę żeby jak najlepiej się rozwijała. 

Córka poprosiła o zorganizowanie urodzin

urodziny dla dzieci warszawaMoja Emilka już kilka razy w tym roku była zapraszana na urodziny do koleżanek. Zawsze wracała bardzo zadowolona z nich i poprosiła mnie żebym ja też dla niej zorganizowała taką niespodziankę w sali zabaw. Nie za bardzo orientowałam się  jeszcze gdzie można coś takiego zorganizować bo wszystkie urodziny, na których była do tej pory były organizowane w domach jej koleżanek. Postanowiłam wpisać w wyszukiwarce urodziny dla dzieci warszawa i wówczas pojawiło mi się wiele miejsc, w których można zorganizować urodziny dla dzieci. Miejsc było sporo. Zadzwoniłam w kilka miejsc i ceny również były różne. Zdecydowałam się na miejsce do którego czasem chodziłyśmy bo znajduje się blisko nas a poza tym ta sala moim zdaniem jest bardzo komfortowa. Sala zabaw jest przestronna i bardzo fajnie urządzona. Znajdują się w niej trzy sale, w których są organizowane tematyczne urodziny. Można było wybrać sale dla księżniczek, dla piratów i lubiących przygody. Córka zdecydowała się na pokój z przygodami. Można było wybrać tematykę, która będzie odpowiednia do wieku dzieci. Bardzo spodobała mi się ta sala i już nie mogłam się doczekać kiedy córka będzie miała te  swoje wymarzone urodziny. Urodziny dla dzieci są bardzo ważne. Córka zaprosiła wszystkie swoje ulubione koleżanki i kilku kolegów. Wszystkie osoby pojawiły się w sali zabaw i pięknie się razem bawili. Urodziny trwały trzy godziny i w tym czasie dzieci miały zapewnioną profesjonalną opiekę i różne konkursy a ja rodziców zaprosiłam na ciasto i kawę.

Organizacja urodzin w tej sali to był bardzo dobry pomysł. Pyszne jedzenie, kawa, herbata smakowała gościom. dzieciaki się świetnie bawiły a animatorka miała ciekawe i oryginalne pomysły. Pokój dla dzieci lubiących przygody był dobrym wyborem. Córka była zachwycona swoimi urodzinami. Cieszyłam się, że mogliśmy z mężem pozwolić sobie na taki wypadek. Urodziny się udały i to było dla nas na prawdę bardzo ważne. Nasza córka jest jedynaczką i kontakt z rówieśnikami jest dla niej ważny.