Firmę reklamuję na swoim aucie

Prowadząc niewielką firmę trzeba się dobrze zastanawiać nad wszystkim, co się wiąże z kosztami jej prowadzenia. Dotyczy się to zarówno całego funkcjonowania firmy jak i na przykład marketingu. Jeśli działa się jednoosobowo to raczej nie można sobie pozwolić na działania marketingowe na większą skalę. Na szczęście są proste i skuteczne sposoby reklamowania się za rozsądne pieniądze. Większość takich działań marketingowych można zrobić we własnym zakresie. Rozdawanie ulotek czy reklama na swoim samochodzie zawsze będzie skuteczna.

Niskobudżetowe naklejki reklamowe na samochód

reklama na auto w ŁodziOd kiery tylko zacząłem prowadzić własną działalność szukałem sposobów na zdobycie klientów jak najtańszym kosztem. Oferuję jedynie remonty i usługi wykończeniowe. Nie jest to branża, którą trzeba reklamować na billboardach. Skoncentrowałem się na najważniejszym z punktu widzenia mojego biznesu. Przede wszystkim postawiłem na polecenia. Od każdego zadowolonego klienta wychodzę mają świadomość, że zostawiłem mu wszystkie niezbędne informacje o mojej osobie, które mógłby potem przekazać dalej. Kiedy zaczynałem prowadzić działalność rozdawałem ulotki. Zostawiałem je po prostu wszędzie tam gdzie się tylko dało. A teraz odkryłem najlepszy na świecie sposób na reklamę dla takiej firmy jak moja. To nic innego jak reklama na auto w Łodzi i w okolicach, czyli wszędzie tam gdzie poruszam się swoim własnym samochodem. No bo oczywiście reklamuję się tylko i wyłącznie na swoim aucie. Zamówiłem w jakiejś agencji reklamowej niskobudżetowe naklejki magnetyczne na samochód. Jest to tak uniwersalne rozwiązanie, że nawet nie wiedziałem, że tak się da robić. Naklejkę naklejam kiedy chcę i łatwo ją zdejmuję. Jest to nic innego jak delikatny magnes, ale trzyma się tak solidnie karoserii, że w trakcie jazdy nawet nie drgnie. Kiedy chcę to umieszczam reklamę swojej firmy na samochodzie, a jak nie chcę to ją po prostu zdejmuje. Mam tylko logo mojej firmy, jej nazwę i na największej naklejce mam duży numer telefonu. To w zupełności wystarczy, żeby po przejechaniu się po kilku okolicznych miastach złapać nowych klientów.

Moja jednoosobowa działalność gospodarcza funkcjonuje całkiem nieźle. Nie mogę narzekać na brak klientów, ale o każdego klienta staram się jak mogę. Najważniejsze, żeby mnie polecano innym. Oprócz tego reklamuję swoją firmę na samochodzie. To świetny sposób na marketing, który jest bardzo skuteczny i bardzo niedrogi. Magnetyczne naklejki na auto kosztują około stu złotych a cena zależy od ich powierzchni. Jeśli na naklejce będzie czytelna grafika to na pewno przyciągnie uwagę klientów.