Firmowy wizerunek również na eleganckim papierze

Każda współczesna firma bardzo dba o swój wizerunek. To jest bardzo ważne aby utrzymać się na odpowiednim poziomie na rynku. Zwróciłeś pewnie uwagę na to, gdy wysyłasz służbowego maila, pod twoim podpisem na końcu znajduje się przeważnie jakaś reklama firmy, w której pracujesz, bądź konkretnej usługi. Dlaczego więc nie wprowadzić podobnej reklamy na kopertach firmowych. Podkreślę, całkiem darmowej reklamy, jeżeli chodzi o zasięg. W obiegu natomiast, inaczej wyglądają koperty zwykłe, białe, a bardzo wyróżniają się koperty z jakimś wizerunkiem.

Nadruk czyli mały detal wiele korzyści

koperty firmowe z nadrukiemCzemu nie? Opakowania takie są łatwiej rozpoznawalne, oznacza to, że minimalizujemy przy okazji ryzyko zagubienia. Koperty takie można też spersonalizować, co ułatwia bardzo pracę. W mieście są dostępne drukarnie, które również mogą podpowiedzieć, jak zaprojektować koperty dedykowane do konkretnej firmy. Można również wykorzystać na stałe logo firmy,  widniejące obok znaczka pocztowego. Taki pomysł może być bardziej praktyczny. Logo firmowe powinno być rozpoznawalne, dzięki temu korespondencja również będzie widoczna. Czyli wystarczy spojrzenie, i od razu wiadomo będzie, z której firmy koperta została wysłana. Warto zainwestować w tego typu projekt. Tym bardziej, że nie są to ogromne koszta, a korzyści mogą być spore. Porządna firma powinna dbać o takie detale. Koperty firmowe z nadrukiem powinny mieć również dostosowany rozmiar. Należy dbać o to, żeby odpowiedniej wielkości dokumenty trafiły do odpowiedniej koperty. Większe rozmiary mogą mieć nawet inna szatę graficzną niż samo logo firmy. Mogłoby to urozmaicić korespondencję. Jest tu ogromne pole do popisu, więc warto zaangażować w projekt kilka osób. Żeby ustalić jak ma wyglądać każda koperta wykorzystywana w firmie. Owszem pisząc to liczę się z faktem, że często są ważniejsze zajęcia niż kolor koperty na listy. Ale tak jak już wspomniałam wcześniej, dbałość o detale przynosi pozytywne rezultaty.

Warto się nad tym zastanowić. Nadruki to fajna sprawa. Można się wykazać kreatywnością i zabłysnąć pomysłami przed przełożonym podczas prezentacji w tej kwestii. Można również pomyśleć nad okolicznościowymi kopertami. Przykładowo na święta Bożego Narodzenia, albo inne okazje. Jest to bardzo doceniany przez klientów firmy, która rozsyła takie rzeczy. Naturalnie mam tu na myśli korespondencję z życzeniami. Nie ważne w jakiej  firmie pracujesz, zachęcam do praktykowania takich rzeczy. Koperty z nadrukiem mogą pomóc w sukcesie, nie ważne w jakiej branży.