Funkcje oprogramowania aplikacji

Spyphone jest oprogramowaniem, która pozwala na pełny, zdalny dostęp do cudzego telefonu. Przy jej udziale można śledzić rozmowy telefoniczne, otrzymane i wysłane smsy, lecz co istotne, możliwości  tej aplikacji na tym się nie kończą. Oprogramowanie pozwala także na przechwycenie  maili, notatek i inne aktywności użytkownika na smatrfonie. Przy pomocy aplikacji możemy śledzić również lokalizację GPS sprzętu oraz właściciela, jak również odzyskać dane, które zostały wcześniej skasowane.

Jak działa aplikacja?

 

spyphoneBardzo istotne jest to, że aplikacja jest ciężka do wykrycia, więc jest bardzo skuteczna. Wiele oczywiście zależy od użytego oprogramowania, jednak spyphone jest wyjątkowo dyskretna, a jeżeli chodzi o kwestie podsłuchu jest to niezwykle ważne. Przestrzega się jednak przed używaniem w takim celu darmowych programów. Spora ich część przechwytuje dane, ale kto ma do nich dostęp, poza samym zainteresowanym? Nie możemy być tego pewni, więc lepiej tego nie robić. Z kolei zakup płatnego oprogramowania jest dużo bezpieczniejszy dla nas. Programy  aplikacji na licencji są trudne do wykrycia.  W jaki sposób to działa? Aplikacja chowa się udając jeden z procesów systemu, a sama ikona jest niewidoczna. By je wykryć potrzeba zaawansowanej wiedzy na temat działania smartfona, co jest dodatkowym utrudnieniem dla osoby, która jest podsłuchiwana, tym samym korzyścią dla nas. Oprogramowanie spyphone może także działać w trybie jawnym i taka sytuacja miejsce w przypadku telefonów służbowych, kiedy chcą kontrolować działanie pracowników i ukrócić korzystanie z komórek do celów prywatnych. Aplikacja pozwala również ocenić skuteczność telefonicznych rozmów biznesowych, np. przez przedstawicieli handlowych. Aplikacja jest bardzo mądrym rozwiązaniem, dlatego cieszy się tak wielkim zainteresowaniem i rosnącą popularnością wśród klientów.

Najważniejsze jest to, jak zainstalować aplikację na swoim telefonie ? Podstawą jest połączenie z Internetem. Spyphone działa w tle przez cały czas pracy smartfona, a włączone połączenie internetowe w formie transmisji danych lub sieci WiFi daje możliwość przesyłania zebranych informacji. W obecnym czasie większość osób ma włączony Internet  praktycznie non stop i nie posiada kontroli nad  transferem danych, a nawet jeśli, to program używa dużej kompresji przez co pliki są małe i nie odbijają się znacząco na przyznanym limicie  przez operatora sieci. Ilość zużywanego transfera choć zależy oczywiście od indywidualnych statystyk, wynosi średnio miesięcznie około 20-50 MB.