Gdzie w Markach wynajmę salę na wesele?

Po kilku latach narzeczeństwa w końcu zdecydowaliśmy się z narzeczonym na sformalizowanie naszego związku. Zaczęliśmy więc organizować nasz ślub i wesele. Ponieważ oboje pochodzimy z wielodzietnych rodzin, a do tego  mamy sporo znajomych, musieliśmy znaleźć przestronną i dużą salę weselną. Nasz ślub miał się odbyć w Markach i bardzo zależało nam na tym, aby również w tej miejscowości odbywało się nasze wesele. Zupełnie nie wiedziałam, czy w okolicy znajdę jaką salę weselną, która spełni nasze wymagania, co do organizacji naszej uroczystości. 

Znalazłam przestronną i ładnie urządzoną salę weselną

sale na wesele - markiKoleżanka z pracy podpowiedziała mi, żebym poszukała odpowiedniej sali w internecie. Przy czym zaznaczyła, że powinnam się śpieszyć, ponieważ takie miejsca rezerwuje się często, nawet na dwa lata wcześniej. Ona, przed swoim ślubem trochę zwlekała i potem żałowała, ponieważ najlepsze sale i restauracje były już zajęte. Postanowiłam zrobić tak, jak mi radziła. Po powrocie do domu włączyłam laptopa i w wyszukiwarce internetowej wpisałam słowa: sale na wesele – marki. Od razu znalazłam kilka restauracji oraz hotelów, które oferowały tak duże sale jakich potrzebowałam. Jak się też okazało, faktycznie kilka z nich, w wybranym przeze mnie terminie było już zajętych. Na szczęście miałam jeszcze trzy miejsca do wyboru. Ponieważ zdjęcia nie były zbyt wyraźne, postanowiliśmy z narzeczonym obejrzeć te miejsca na żywo. Umówiliśmy się na konkretne terminy i dosyć szybko podjęliśmy ostateczną decyzję. Wybraliśmy salę weselną w restauracji, która była bardzo przestronna i posiadała klimatyzację. Do tego miejsca najbardziej przekonał nas fakt, że znajdowało się tam wydzielone miejsce do tańczenia. Dzięki temu jedno goście mogli siedzieć przy stole, a drudzy bawić się i tańczyć, i nikt sobie nawzajem nie będzie przeszkadzał. Sala restauracyjna posiadała ponad trzysta miejsc, a mniej więcej tylu mieliśmy mieć gości, dlatego nam to odpowiadało. Już wkrótce przekonaliśmy się, że to był prawdziwy strzał w dziesiątkę.

Przede wszystkim, dzięki temu że mieliśmy sporo gości cena od osoby była stosunkowo niska, jedna z najlepszych na rynku. Jedzenie okazało się bardzo dobre, w cenie mieliśmy bardzo dużo zimnych przystawek oraz ciepłych dań. Najważniejsze jednak było dla nas to, że obsługa kelnerska była bardzo profesjonalna i podczas całego wesela uwijała się jak w ukropie, żeby spełnić życzenie każdego gościa. Po weselu mogliśmy także zabrać ze stołów i z kuchni jedzenie które pozostało, ponieważ goście go nie zjedli.