Gdzie w Tarnowie znajdę fachowego adwokata?

Ostatnio, trochę przypadkowo brałem udział w pewnej bójce. Wydawało mi się, że staje w obronie słabszych, ale nie wiedziałem, że bójka zaraz się przerodzi w brutalne morderstwo. Ponieważ w bójce brało udział wiele osób, i policja nie mogła dociec kto był z kim, a kto przeciwko komu, wszyscy stanęliśmy na ławie oskarżonych. Byłem niewinny, w bójkę wplątałem się przypadkowo, ale teraz potrzebowałem dobrego adwokata. Nie chciałem żeby bronił mnie adwokat wyznaczony mi z urzędu. Musiałem znaleźć sobie kogoś innego.

Wynająłem fachowego adwokata z Tarnowa

fachowy adwokat - tarnówZależało mi na tym, aby był to ktoś fachowy i profesjonalny. Wyglądało na to, że sprawa jest bardzo skomplikowana, a moja sytuacja trudna, dlatego chciałem żeby bronił mnie ktoś doświadczony w sprawach karnych i kompetentny. Poszukiwania takiego adwokata rozpocząłem od internetu. Wpisałem w wyszukiwarkę frazę: fachowy adwokat – tarnów, i zacząłem przeglądać wyniki. Wśród wielu wyników, szybko udało mi się znaleźć kogoś zaufanego, komu mógłbym powierzyć rolę pełnomocnika przed sądem karnym. Był to bardzo znany adwokat z Tarnowa, z wieloletnim doświadczeniem w branży, posiadający bardzo pozytywne rekomendacje poprzednich klientów. Reprezentował on popularną kancelarię adwokacką, która brała udział w wielu medialnych sprawach w ostatnim czasie. Usługi tego adwokata nie należały do tanich, ale warto było ponieść taką cenę za fachową adwokacką obronę przed sądem. Zachęcony pozytywnymi rekomendacjami tej kancelarii adwokackiej, zdecydowałem się nawiązać z nim współpracę. Zadzwoniłem na podany numer telefonu i umówiłem się na spotkanie. Całe szczęście, mieli oni bardzo krótkie terminy oczekiwania i już w następnym tygodniu spotkałem się z wybranym przeze mnie adwokatem. Od razu udzieliłem mu wszelkich pełnomocnictw do reprezentowania mnie w sądzie i odbierania korespondencji sądowej. Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry wybór. Byłem bardzo zadowolony z adwokata, którego wybrałem dla siebie.

Okazał się on bardzo kompetentny i fachowy. Bardzo dobrze znał się na prawie karnym, również na najnowszych nowelizowanych przepisach. Świetnie prowadził również sądowe przesłuchania, potrafił bardzo elokwentnie się wypowiadać. Dzięki niemu bardzo szybko zostałem uniewinniony i mogłem się nawet ubiegać o zwrot kosztów koniecznych do celowej obrony przed sądem. Podczas sprawy o zwrot tych kosztów również udzieliłem odpowiednich pełnomocnictw temu adwokatowi, dzięki czemu nie musiałem już stawiać się w sądzie, gdyż byłem przez niego reprezentowany.