Indywidualna dieta w pudełku

Odpowiednia dieta, która jest zbilansowana zapewni nam wszystko czego nasz organizm potrzebuje. Nie wszyscy jednak potrzebują diety redukcyjnej. Część osób chce dietę by lepiej się poczuć, przytyć lub pozbyć się toksyn. Diety są szczególnie uwielbiane przez kobiety. To właśnie panie chcą po zimie stracić trochę ciałka by w lato olśniewać nienaganną figurą. Firm cateringowych, które zajmują się dostarczaniem codziennie świeżych i zdrowych posiłków jest w całej Polsce bardzo dużo.

Diety ustalane indywidualnie dla klienta

catering indywidualny w krakowieZdrowy catering indywidualny w Krakowie oferowany jest przez wiele firm. Firmy cateringowe wychodzą na przeciw swoim klientom i oferują im nawet próbne menu. Wszystko po to by przekonać do siebie potencjalnego nabywcę. Każdy klient przed zakupem diety pudełkowej musi przede wszystkim musi poznać swój konkretny cel. Jeśli chcemy zredukować wagę to dieta redukcyjna musi zawierać deficyt kaloryczny. Zatem musimy uzupełnić wszystkie wymagane dane w kalkulatorze. W odpowiednich rubrykach trzeba uzupełnić płeć, wiek, wagę i wzrost, rodzaj aktywności. Dzięki tym parametrom obliczymy nasz wskaźnik BMI. Ponad to każdy klient uzupełnia formularz. W nim wpisujemy potrzebne informacje na temat preferencji żywieniowych. Niezwykle ważną informacją dla odpowiedniego wyboru planu żywienia będzie też wskazanie indywidualnych potrzeb. Jeżeli nie tolerujemy glukozy, laktozy, jesteśmy weganami, wegetarianami czy diabetykami to właśnie tą informację musimy tam umieścić. Dzięki odpowiedniemu wypełnieniu formularza mamy pewność, że otrzymamy dietę bezpieczną, wykluczającą alergeny i zapewniającą odpowiednią ilość dla stanu zdrowia składników odżywczych. Oczywiście przed dokonaniem płatności musimy także wybrać miejsce dostawy oraz konkretne dni czy godziny. Może to być nasz dom czy nawet miejsce pracy. Większość firm oferuje swoim klientom także dowóz posiłków w ciągu weekendu. Oczywiście diety trwające 7 dni w tygodniu są polecane przede wszystkim osobom, które są na redukcji masy ciała.

Większość firm cateringowych oferuje swoim klientom pyszne i zdrowe posiłki. Takie posiłki możemy zamówić o różnych konfiguracjach zarówno kilokalorii jak i innych składników. Zdecydowanie diety redukcyjne bogate w błonnik i dużą ilość warzyw oraz owoców są najczęściej zamawianymi dietami przez kobiety. Mężczyźni uprawiający sporty lub trenujący na siłowni także często zamawiają dietę. Ta zazwyczaj jest wysokobiałkowa z odpowiednią ilością mikroelementów i mikroskładników.