Jak zorganizować wesele w uroczej Kotlinie Kłodzkiej?

Każdy romantyk, który obiecuje swojej ukochanej złote góry ma szansę na spełnienie swoich deklaracji, kiedy postanowicie wziąć ślub. To za sprawą organizacji wesela w Kotlinie Kłodzkiej, którą otacza kilka pasm Sudetów, w tym właśnie mało znane Góry Złote. Przepiękna okolica z imponującymi widokami oraz romantycznymi kościółkami położonymi na zboczach tworzą tak niepowtarzalny nastrój, że poczujecie się jak w bajce. Natomiast świetnie przygotowana baza noclegowa oraz sale weselne, których managerowie pomagają w każdym szczególe wesela tylko dopełnią szczęścia.

Pomoc z sali weselnej

wesele kotlina kłodzkaNiewielkie, górskie miejscowości otoczone pasmami górskimi sprawiły, że nie jeden romantyk stracił dla nich głowę. I chociaż są mniej popularne niż osławiona zimowa stolica naszego kraju, to nie mniej magiczne. Miejscowości takie jak Wąbierzyce, Czarna Góra czy Bielawa bardzo chętnie witają zakochanych w swoich progach. Można tutaj z łatwością zorganizować zarówno ślub kościelny w romantycznym kościółku na wzniesieniu, z którego roztacza się zapierający dech w piersiach widok jak i znaleźć urzędnika, który udzieli ślubu na terenie sali weselnej czy restauracji, skąd również można obserwować zielone zbocza. Jak deklarują nowożeńcy, którzy uciekli przed miejskim zgiełkiem w zaciszne góry, to najlepsze co można zrobić dla siebie i swoich gości. A jeśli chodzi o organizację jak i samo wesele kotlina kłodzka ma wiele do zaoferowania. Każda z par, która zdecydowała się na lokalne sale weselne podkreśla, że managerowie sali byli niezwykle pomocni. Zarówno w sprawach dotyczących cateringu, jak i organizacji noclegów dla większej liczby gości poza ich lokalem. Nie będąc miejscowym to na pewno duże ułatwienie, kiedy otrzymujesz bezpośrednią informację gdzie możesz znaleźć hurtownię napojów, albo która cukiernia przygotuje smaczny tort wraz z dowozem na miejsce. Ponadto nowożeńcy wówczas są traktowani jako goście danych lokali, a więc mogą liczyć na atrakcyjne ceny.

Dodatkową atrakcją wesel organizowanych w górskich miejscowościach jest możliwość zaproszenia najbliższych już na dzień czy dwa przed uroczystością, aby mogli się odstresować. Dzięki temu poznają okolicę i będą mieli okazje do wyciszających spacerów. Zapewne przyszli nowożeńcy z łatwością odnajdziecie także specjalistów, którzy zadbają o to, aby zarówno para młoda jak i towarzyszący jej najbliżsi wyglądali tego dnia olśniewająco.A co najważniejsze magia gór sprawi, że każdy z gości doskonale zapamięta niezwykłą atmosferę waszego wielkiego dnia.