Kolorowe balony z helem na przyjęcie

 

Planując uroczystość zastanawiamy się nad dekoracjami. Głowimy się jak ozdobić, salę, stół, krzesła. W dzisiejszych czasach jest naprawdę wiele możliwości. Ale wcale nie trzeba szukać gdzieś daleko żeby stworzona przez nas dekoracja zachwyciła gości. Czasami najprostsze i klasyczne pomysły są najlepsze. Wiele osób nie umie wyobrazić sobie przyjęcia bez kwiatów. Tymczasem ja nie umiem wyobrazić sobie przyjęcia bez balonów.

Wzorzyste balony z helem na urodziny

balony urodzinowe z helem we wzoryBalony to ciekawy pomysł na każdą okazję. Nic dziwnego, że wpisują się świetnie zarówno w ceremonie weselne, baby shower, komunię czy chrzciny. No a przede wszystkim w urodziny. Urodziny dla dziecka czy dla starszego jubilata to świetny powód aby przejść się do najbliższego sklepu papierniczego i przejrzeć ofertę na miejscu. Większość takich sklepów w standardzie ma przygotowanie balonów z helem dla solenizantów czy nowożeńców. Nikogo to już nie dziwi. Najbardziej popularne są oczywiście balony urodzinowe z helem we wzory ponieważ urodziny świętujemy co roku. Dlatego jest ich zawsze największy zapas i wybór na sklepowym stoisku. Inne ceremonie obchodzimy raz na jakiś czas. I tu raczej takie ozdoby wymagają uprzedniego zamówienia. Wybór balonów urodzinowych może przyprawić o zawrót głowy. Jeśli wybieramy je dla młodszego dziecka gama wzorów i kolorów zachwyca. Dostaniemy balony z bohaterem z ulubionej bajki. Ale mamy też do wyboru balony przeźroczyste, w które możemy włożyć inne balony czy gadżety. Możemy zdecydować się na balony z urodzinowymi napisami, cyferkami odpowiadającymi wiekowi jubilata czy złote bądź srebrne cyfry. Jeśli motyw przewodni na przyjęciu jest związany z jakiś kolorem również możemy dobrać odpowiednio kolorystycznie balony. Wzorzyste balony świetnie sprawdzają się jako pojedyncze dekoracje lub połączone np. w łuk. Mogą być świetną ozdobą stołu lub krzesła solenizanta. Mogą być tez miłym upominkiem dla wychodzących z przyjęcia gości. Wzory mogą być nadrukowane na balonach w postaci złotych kropek, motylków, bucików itd. Możemy tez sami nadać wzorzystości balonom. Jeśli wybierzemy balony transparentne i wsypiemy do środka konfetti o określonym kształcie będą pięknie komponować się zawieszone np. pod sufitem czy na lampach.

Dla dzieci hel oczywiście to magia. Balonik sam się unosi w pomieszczeniu pomimo że nie ma wiatru. Mało tego trzeba go pilnować żeby sam nie odleciał. Temu cudowi towarzyszy jeszcze tęcza wzorów i kolorów. Nie ma nic piękniejszego. Nic dziwnego, że niejednokrotnie rozstanie się z takim cudem związane jest z płaczem malucha.