Kupując ekspres Krups przedłużyłem gwarancję

Nie ma nic lepszego o poranku, aniżeli aromat kawy robionej przez mój ekspres. Kiedy mielą się ziarna to cała kuchnia pachnie świeżo zmieloną kawą. Samo to pobudza człowieka do działania. Potem wystarczy mi już tylko kilka łyków amerykańskiej albo espresso, żeby obudzić się na całego. Pisząc jednak zupełnie poważnie to właśnie całkiem niedawno zafundowałem sobie ekspres do kawy. Nawet nie wiedziałem, że pomoże mi on w codziennym funkcjonowaniu. To wszystko co napisałem powyżej naprawdę rozbudza mnie każdego dnia.

Opieka autoryzowanego serwisu gratis

autoryzowany serwis krups warszawaMoże zacznę od tego, że kupiłem ekspres z najwyższej półki. Chciałem kupić taki sprzęt, który ma najlepsze opinie w internecie i rzeczywiście taki udało mi się znaleźć. Producentem mojego ekspresu do kawy jest firma Krups, która znana jest na całym świecie z produkcji wyśmienitych urządzeń do przygotowywania małej czarnej. Firma ta znana jest również z podejścia do serwisowania swoich urządzeń. Chodzi o to, że serwis tej marki uznawany jest za jeden z najlepszych na świecie. I nie chodzi tutaj o same naprawy usterek w ekspresach, bo te się raczej nie zdarzają. No chyba, że się nie dba o swój ekspres do kawy. Gdy kupowałem swój ekspres to zdecydowałem się na przedłużenie gwarancji o trzy lata, więc w sumie mam ich pięć. Jednak sednem tego wszystkiego jest to, że do przedłużonej o trzy lata gwarancji otrzymałem zupełnie gratis opiekę serwisową dla mojego ekspresu. Kiedy mój ekspres wymaga przeglądu bądź czyszczenia to muszę o tym poinformować autoryzowany serwis Krups Warszawa i taka usługa w ramach opieki serwisowej zostanie wykonana u mnie za darmo. Dla mnie ważne jest to, że nie muszę sam rozbierać ekspresu do czyszczenia. Każdy kto chociaż raz czyścił ekspres wie ile z tym jest roboty. Dzięki wykupionej dodatkowej gwarancji przysługuje mi takie darmowe czyszczenie ekspresu aż cztery razy w ciągu roku. Wtedy serwis odbiera ode mnie ekspres rano a wieczorem oddaje mi go po dokładnym czyszczeniu. Jako użytkownik tego urządzenia mogę jedynie potwierdzić, że podejście tej firmy do klienta jest naprawdę wzorowe.

Wszystko co mogę powiedzieć w temacie ekspresu do kawy to to, że polecam serdecznie markę Krups. Doskonała jakość urządzeń idzie w parze z wzorową obsługą serwisową klientów. Jeśli do tego wszystkiego dołożymy jeszcze wyśmienity smak kawy to mamy receptę na udane poranki. Każdy poranek może być naprawdę udany, jeśli obudzimy się pyszną kawą z ekspresu. To jest coś czym ja uwielbiam się delektować zanim zacznę na dobre swój dzień.