Kurs uwodzenia – czy naprawdę działa?

Biorąc pod uwagę, że w dzisiejszych czasach specjaliści i różnego rodzaju trenerzy, zwani, z języka angielskiego, coachami, pojawiają się dziś nawet w takich dziedzinach, o których byśmy nie pomyśleli, kwestią czasu było pojawienie się ich także w kwestii relacji damsko-męskich. Czy jednak kurs uwodzenia może naprawdę być pomocny w znalezieniu swojej drugiej połówki, lub chociażby, osoby, którą chcemy poderwać? Jedni twierdzą, że aby zwiększyć swoje szanse u płci przeciwnej warto popracować nad poprawą swojej atrakcyjności fizycznej, zaczynając od poprawy sylwetki (utrata wagi, zbudowanie mięśni), poprzez wizyty u kosmetyczki celem poprawy wyglądu cery, po zmianę stylu, na przykład poprzez wybór innych ubrań. Czy to jednak wszystko, co możemy zrobić?

Zalety kursu uwodzenia

kurs uwodzeniaJeśli chcemy zwiększyć nasze szanse u płci przeciwnej, na pewno zwiększenie swojej atrakcyjności fizycznej nie zaszkodzi, a może w dużym stopniu pomóc. Jednak czasami to nie nasz wygląd jest naszym największym problemem. Czasami jest tak, że ktoś wygląda bardzo dobrze i wszystko ma na swoim miejscu, jednak coś powoduje, że nie potrafi on rozmawiać z innymi osobami. A i czasem bywa tak, że ktoś nie grzeszy urodą, jednak jego pewność siebie i urok osobisty sprawia, że nie ma on najmniejszych problemów z kontaktami z płcią przeciwną. Jednak w przypadku osób, które mają tego typu problemy, kurs uwodzenia, który niekoniecznie wiąże się z dosłownym tego słowa znaczeniem, może być dobrym pomysłem. Pomoże on niejako w podbudowaniu pewności siebie i zdolności podtrzymywania rozmowy. Co więcej, tego typu kurs może pomóc nam poznać sposoby w jaki możemy taką rozmowę z nowo poznaną osobą nawiązać, dzięki czemu będziemy mieć okazję wykorzystania nauczonych się podczas kursu trików. Ponieważ sekret polega na tym, aby wiedzieć jak wzbudzić zainteresowanie płci przeciwnej i jak je podtrzymać. Ważne jest również, aby wiedzieć co chce usłyszeń dana osoba a czego mówić nigdy nie powinniśmy. Zwłaszcza ważne jest to w przypadku nawiązywania relacji z kobietami, dla których dobre wychowanie jest szczególnie ważne.

Według niektórych, takie rzeczy jak kurs uwodzenia to kompletna strata czasu, jednak nie zawsze musi tak być. Może takie szkolenie nie zrobi z nas od razu Casanovy i nie sprawi, że każdy wpadnie w nasze ramiona, jednak może spowodować, że nauczymy się myśleć tak jak myśli płeć przeciwna, poznamy psychologiczne podłoże pewnych zachować. To wszystko na pewno pomoże nam nawiązywać nowe znajomości i relacje.