Kurtka dla mamy i dziecka

Większość rodziców wozi swoje dziecko w głębokim wózku, a kiedy nauczy się samodzielnie siedzieć, to w spacerówce. To wygodny sposób, jednak wymaga zawsze wożenia ze sobą wózka, czyli dodatkowego obciążenia. Ma to swoje plusy i minusy. Jeżeli chcemy mieć dziecko zawsze przy sobie i dodatkowo wolne ręce, to najlepiej je nosić w chuście, lub nosidełku. W lecie taki sposób świetnie się sprawdza, ale w zimie konieczna jest specjalna odzież.

Dla kogo są kurtki Softshell?

kurtka softshell do noszenia dzieckaDzieci od samego urodzenia potrzebują dużo bliskości rodziców, a szczególnie mamy, która często ma dużo obowiązków na głowie. Czasem lepiej iść na zakupy z wózkiem, bo wsadzimy do niego zakupy, a innym razem lepiej zabrać malucha do chusty, bo będziemy mieli wolne ręce. W lecie zakładamy chustę, lub nosidło bezpośrednio na swoje ubranie i nie musimy już nic na siebie zakładać, natomiast w zimie nie obejdzie się bez odpowiedniej odzieży, która umożliwi mamie noszenie dziecka w chuście, lub nosidle. Kurtka Softshell do noszenia dziecka jest dostępna w rozmiarach od S do XL. Posiada ona wstawkę dla niemowlaka, którą można wpiąć z przodu, albo z tyłu. Korzystanie z niej jest bardzo wygodne i praktyczne, ponieważ możemy dziecko w całości schować pod kurtką. Kurtki są dostępne w wersji dla kobiet i dla mężczyzn, dlatego w ten sposób dziecko mogą nosić oboje rodziców. Jest ona wykonana ze specjalnego przeciwdeszczowego materiału, który od wewnętrznej strony jest podszyty ocieploną podszewką. Wkładka dla niemowlaka jest odpowiednio wyprofilowana, aby całe dziecko mogło się schować. Od spodu posiada praktyczny ściągacz, dzięki któremu możemy zabezpieczyć dziecko przed wiatrem i chłodem od spodu. Kurtka ma sportowy fason i można w niej chodzić także bez dziecka, gdyż wstawka jest odpinana. W bardzo chłodne dni, maluch można dodatkowo zasłonić specjalnym kapturem, który także posiada od wewnętrznej strony ocieplany polar. Kiedy dziecko wyrośnie, to kurtkę można traktować jako normalną odzież wierzchnią na jesień i zimę.

Zakup kurtki Softshell jest doskonałym wyborem, jeżeli planujemy korzystać z chusty, lub nosidła w okresie od października do marca. Jest ona wyjątkowo ciepła i miła w dotyku od wewnętrznej strony. Maluch na pewno nie zmarznie nawet podczas spacerów w zimowe popołudnia, bo kurtka jest właściwie ocieplona, a jej wypełnienie stanowi specjalna włóknina antyalergiczna. Kurtki najtaniej kupimy w internetowych sklepach z produktami dla przyszłych mam. Średnio kosztują one do stu do stu pięćdziesięciu złotych.