Luksusowy apartament w Szczecinie

Nie przepadam za hotelami, nie mówiąc już o hostelach, w których nie wyobrażam sobie nocować. I przyznam szczerze, że jest to dla mnie dość problematyczne, ponieważ często podróżuję służbowo oraz zdarza mi się też całkiem regularnie brać udział w różnych konferencjach oraz wykładach otwartych. Również jako osoba, która takie wykłady prowadzi, z czego jestem naprawdę dumny. Dlatego też przez specyfikę swojej pracy nocowanie poza domem, w innym mieście to dla mnie coś normalnego. Mimo to i tak przeważnie mam mały problem ze znalezieniem odpowiedniego noclegu.

Kilka dni spędziłem w apartamencie w centrum

tanie apartamenty w centrum szczecinPonieważ nie lubię hoteli, najczęściej szukam apartamentów w mieście, w którym się zatrzymuję. Moim zdaniem apartamenty są dobrym rozwiązaniem dla mnie bo jest to coś pomiędzy właśnie hotelem, a normalnym mieszkaniem. Jest po prostu bardziej intymnie, a na tym najbardziej mi zależy. Ostatnio zostałem zaproszony na naukową konferencję do Szczecina, a więc musiałem poszukać noclegu. Oczywiście chciałem zatrzymać się gdzieś w centrum, tak by mieć wszędzie blisko. Najpierw zacząłem poszukiwania hoteli ale wszystkie były dość drogie. Postanowiłem poszukać jakiegoś apartamentu, choć myślałem, że mi się nie uda. Tymczasem jeżeli chodzi o tanie apartamenty w centrum Szczecin mnie zszokował, ponieważ udało znaleźć mi się po prostu świetne miejsce. Apartament, w którym się zatrzymałem nie dosyć, że miał świetne położone to jeszcze jego wystrój był naprawdę luksusowy. Nie było w nim przepychu, ale meble były bardzo eleganckie i zaaranżowane w ten sposób, że wszystko wyglądało bardzo dobrze i mimo wszystko fantazyjnie, ale nie kiczowato. Bardzo podobały mi się też dodatki, takie jak obrazy na ścianach. Dodawały one wyjątkowego klimatu. W apartamencie znajdowało się wielkie łóżko, które było niesamowicie wygodne – nigdy chyba jeszcze tak dobrze nie spałem. Oprócz tego apartament ten miał balkon, a więc mogłem wieczorem podziwiać kawałek panoramy miasta. Rzeczy takie jak darmowe wi-fi, czy telewizor z konsolą to raczej standard w takich miejscach, więc chyba o tym nawet nie muszę wspominać.

Szczecin naprawdę zaskoczył mnie pod wieloma względami (oczywiście pozytywnie). Jest to miasto bardzo ładne i interesujące pod względem turystycznym – strasznie podoba mi się architektura jaką można w mieście tym podziwiać. Jestem też pod wrażeniem tego jaki wygląda baza noclegowa w tym mieście. Szczerze mówiąc na początku obawiałem się, że znalezienie chociażby dobrego hotelu może nie być łatwe, ponieważ robiłem to na ostatnia chwilę. Tymczasem, udało mi się znaleźć apartament i to do tego tak świetny! Myślę, że chciałbym jeszcze kiedyś odwiedzić te miasto by móc poznać jeszcze więcej jego sekretów i ciekawych zakątków.