Manicure hybrydowy dla każdego

Coraz większa ilość kobiet decyduje się na regularne wykonywanie manicure. Niezaprzeczalnie najlepszą metodą, która w ostatnim czasie stała się niesamowicie popularna jest manicure hybrydowe. Taki manicure cechuje się wyjątkową trwałością i sprawia, że płytka paznokciowa staje się twardsza – a więc nie ma mowy o złamaniu paznokcia. Dodatkowo ta metoda stylizacji paznokci nie jest dużo trudniejsza niż stylizacja normalnymi lakierami. Można powiedzieć nawet, że przebiega ona łatwiej, ponieważ lakier utwardza się dopiero pod lampą.

Lakiery hybrydowe i ich firmy

profesjonalne lakiery hybrydoweMetoda stylizacji paznokci lakierami hybrydowymi jest na tyle łatwa i przyjemna, że coraz większa ilość pań decyduje się na zakup własnego zestawu. Dzięki temu mają one możliwość wykonania manicure wtedy, kiedy rzeczywiście potrzebują. Dodatkowo w momencie, gdy potrzebują poprawek mają wszystko pod ręką. Niestety profesjonalne lakiery hybrydowe potrafią kosztować sporo. Całe szczęście do nauki możemy wybrać nieco tańsze firmy. Musimy jednak wiedzieć, że tańsze lakiery hybrydowe mogą się nieco trudniej aplikować. Wszystko za sprawą wykorzystanych do ich produkcji substancji. Tak naprawdę za lakier hybrydowy ciekawej jakości zapłacimy około 30 złotych. Do tego musimy dodać również koszt topu oraz bazy, co daje nam kolejne 60 złotych. Musimy również pamiętać o tym, aby zakupić aceton. Do stylizacji płytki paznokciowej potrzebne nam będą także specjalne pilniczki. Najważniejsza jest oczywiście lampa, bez której nic nie wykonamy. Tak naprawdę na start musimy wydać nawet około 300 złotych. Dlatego czasami świetnym pomysłem mogą okazać się propozycje dostępne w znanych serwisach aukcyjnych, dzięki którym cały zestaw kupimy nawet o połowę taniej. Dopiero w miarę naszych postępów w nauce możemy dokupować produkty lepszej jakości. Jeśli nauczymy się pracować na zamiennikach, to manicure hybrydowy wykonywany profesjonalnymi lakierami będzie dla nas pestką. Dlatego czasami warto jest rozważyć takie rozwiązanie. Dzięki temu niewiele stracimy nawet jeśli okaże się, że wykonywanie stylizacji paznokci jest po prostu nie dla nas.

Zakup zestawu do profesjonalnej stylizacji paznokci może okazać się dla nas zbyt drogi – zwłaszcza na początek. To dlatego dobrą opcją będzie poszukanie zamienników, dzięki którym zapłacimy dużo mniej. Jeśli dobrze poszukamy, to natkniemy się na produkty, które tak naprawdę nie ustępują znanym markom, a praca na nich będzie dla nas czystą przyjemnością. Niestety nie każdy lakier hybrydowy będzie tak prosty w obsłudze.