Moja przygoda z torbami papierowymi

 

Jak to jest codziennie pakować prezenty, a nie tylko raz w roku na święta ? Ja doskonale wiem, jak to jest, gdyż jest to moją pracą. Pomysł był tak szalony, że nie myślałam, czy się uda, a jednak. Sukces był i jest niewyobrażalny i przeszło, to moje najśmielsze oczekiwania. Aby to jednak utrzymać trzeba cały czas pracować nad tym sukcesem i wprowadzać nowe zmiany. 

Torebki papierowe na prezenty

torebki papierowe z WarszawyCzym się tak naprawdę zajmuje ? Otworzyłam własny biznes, który polega na kupieniu i zapakowaniu prezentu za kogoś. Nie każdy ma czas chodzić po sklepach i szukać odpowiednich rzeczy, więc może nam to zlecić, a my już wszystkim się zajmiemy. Na początku nie myślałam, że aż tyle ludzi będzie z tego korzystać, jednak w dzisiejszych czasach, kiedy każdy jest tak zapracowany, mało ludzi ma jeszcze czas i ochotę spędzić kilka godzin w galerii. My kupimy, pięknie zapakujemy prezent i odeślemy do Ciebie już po prostu bezpośrednio do osoby dla której taki prezent jest. Tak, jak wspominałam wcześniej, o taki biznes trzeba ciągle dbać i ciągle szukać nowych pomysłów. Zaczęłam się zastanawiać nad bardziej ekologicznymi rozwiązaniami w mojej firmie i wpadłam na pomysł papierowych torebek na prezenty. Takie zwykłe, najprostsze, które będą przy tym pięknie i gustownie się prezentować, tak jak to na prezent przystało. Torebki papierowe z Warszawy, które znalazłam spełniły moje wszystkie oczekiwania. Mogłam kupić je chyba we wszystkich możliwych kolorach, a także rozmiarach, co dla mojego biznesu jest bardzo ważnym czynnikiem. Testowo zamówiłam takie torby w delikatnych, pastelowych odcieniach i byłam ciekawa, jak klienci zareagują na taki pomysł. Już po kilku dniach dostałam maile z informacją, że prezent był wyjątkowo pięknie zapakowany, a torba prezentowa miała idealny odcień i dobrze się prezentowała. Postanowiłam wtedy, że zamówię więcej tych toreb, ale tym razem też w innych kolorach, może nawet bardziej żywych i wyrazistych. Kolory na żywo wyglądały tak, jak na zdjęciu. Odważne odcienie świetnie się sprawdziły i bardzo przypadły do gustu naszych klientów. Wprowadziliśmy nawet taką opcję, przy składaniu zamówienia, że można wybrać sobie kolor takiej torby.

Jeżeli też zajmujesz się podobnych fachem, bądź planujesz zrobić dla kogoś prezent, to myślę, że warto pomyśleć o takiej torebce papierowej, niż o innej torbie. Jest to dużo bardziej ekologiczne rozwiązanie i nawet dużo taniej wychodzi, niż kupienie często kiczowatej torby prezentowej, pełnej przepychu, brokatu, czy różnych innych dodatków.