Nadruk na bluzach

Jednym z elementów każdej garderoby są bluzy. Kiedyś były głównie noszone przez sportowców i to z nimi głównie kojarzone były przez długie lata. Obecnie jednak zmienił się bardzo styl ubierania wszystkich ludzi oraz moda. Coraz częściej sięgają po bluzy, nieważne czy to chłopak. Nawet wśród dzieci bluzy cieszą się bardzo dużą popularnością.

Tanie nadruki na bluzach

tanie bluzy z nadrukiem - cenaÓwcześnie, gdzie każdy w swojej szafie ma różne bluzy, producenci wymyślają i  projektują coraz to nowsze, z nowymi ciekawymi wzorami. Dążą do tego, aby sprzedać ich jak najwięcej. Bardzo modne obecnie są bluzy z nadrukiem. Takie bluzy nie są wcale bardzo drogie, można je kupić dość tanio. Popularne tanie bluzy z nadrukiem – cena kształtuje się od kilkudziesięciu złotych. Coraz więcej firm daje klientom swobodę w wyborze nadruku. Może to być napis, rysunek, jakieś zdjęcia. Są różne metody nadruku na odzież. Najstarszą metodą jest jednak sitodruk, który polega na przeniesieniu rysunku poprzez szablon. W pustych miejscach należy przecisnąć farbę, która przechodzi na materiał. Mogą to być farby wodne, plastizolowe. Kolejną metodą jest termotranfser polegający na wprasowaniu wzoru bezpośrednio na materiał. Jednak wzór najpierw należy wydrukować na specjalnym papierze. Który jest pokryty klejem. Następnie przykłada wydrukowany obrazek do materiału i nawet za pomocą żelazka wprasowuje się go na materiał. Jest to jedna z metod, którą można zastosować w domowym zaciszu. Jakoś wydruku jest bardzo wysoka. Dana metoda jest najbardziej popularna, ale ogólnie występuje więcej rodzajów nadruku na odzież. Sublimacja również jest jedną z metod nadruku charakteryzującą się tym, że specjalny tusz przenika w głąb materiału. Dlatego jest odporny na pranie, ścieranie, jak i warunki atmosferyczne. Wydruku nie jest wyczuwalny w dotyku. Oprócz wyżej wymienionych można spotkać się z nadrukiem typu flex, haft, flock, czy nawet nadruk cyfrowy. Często można spotkać się z ofertą nadruku na bluzach w internecie. Producenci oferując możliwość nadruku własnego pomysłu, zwiększają zainteresowanie wśród potencjalnych klientów.

Bardzo dużo osób sięga po bluzy z nadrukiem. Nie są one drogie, co jest dodatkowym atutem. W zimne letnie wieczory, czy w jesień, praktycznie o każdej porze roku można je ubrać i od wielu lat nie wychodzą z mody. Cieszą się coraz większą popularnością. Jeśli przychodzimy z własną bluzą do nadruku to można zapłacić tylko kilka złoty. Gotowa bluza z nadrukiem również stosunkowo jest dość tania. Koszt to kilkadziesiąt złotych.