Nowe domy na sprzedaż

 

Rynek nieruchomości przeżywa prawdziwy renesans. Prorodzinna polityka państwa przyczyniła się do zwiększenia naszej populacji, przez co mamy większe zapotrzebowanie na lokale mieszkalne. Państwo pomaga młodym małżeństwom w zakupie, lub wynajęciu ich pierwszego mieszkania, które jest nierzadko podstawą do godnej egzystencji. Domy i mieszkania możemy kupić bezpośrednio od dewelopera, pośrednika, biura nieruchomości, albo na rynku wtórnym od poprzedniego właściciela.

Jakość sprzedawanych domów

sprzedaż domówCoraz więcej osób decydujących się za zakup własnego lokalu mieszkaniowego, rozważa zakup domu a nie mieszkania. Wiąże się to przede wszystkim z ceną, ponieważ mieszkanie jest zawsze droższe niż zakup nowego domu. Utrzymanie lokalu w budynku pochłania mniej kosztów, bo nie musimy się martwić o naprawę dachu, piwnicy, ogrzewania, czy pielęgnacji ogródka. Mając własny dom, musimy dbać o cały teren na jakim on stoi, łącznie z ogrodzeniem terenu. Sprzedaż domów przez pośredników, to najtańszy sposób na nabycie własnej nieruchomości. Najlepiej się sprzedają domy gotowe do zamieszkania, czyli w pełni wyposażone z zagospodarowanym terenem wokół niego. Mogą to być małe domy parterowe, albo o większej powierzchni piętrowe z poddaszem. Wszystkie są podpiwniczone i budowane tradycyjna metodą, przez co są trwałe i odporne na zniszczenia. W piwnicy domu zawsze się znajduje instalacja grzewcza, którą stanowi nowoczesny piec centralny na gaz, oraz bojler zapewniający ciepłą wodę przez cały rok. Na życzenie klientów, deweloper może zamontować energooszczędne kolektory słoneczne, które dodatkowo obniżają koszty użytkowania z ogrzewania i korzystania z ciepłej wody. Na parterze najczęściej znajduje się kuchnia z dużym salonem, który posiada okno balkonowe wychodzące na ogród. Kuchnia jest w pełni wyposażona w niezbędne sprzęty gospodarstwa domowego i wymaga jedynie zakupu naczyń i dekoracji. Na piętrze domków, przestrzeń jest zagospodarowana na sypialnie i łazienki, urządzone w klasycznym stylu. Dom może posiadać strych, który samodzielnie możemy zaadoptować na kolejne pomieszczenia mieszkalne.

Zakup takiego domu to spory wydatek, ale jest to nieruchomość, w której od razu możemy zamieszkać. Domy są podłączone do miejskiej sieci kanalizacyjnej, wodociągowej i elektrycznej. Każdy jest wyposażony w bezprzewodową sieć internetową z możliwością podłączenia telefonu stacjonarnego. Dom nie wymaga żadnych przeróbek, ponieważ jest zaprojektowany w praktyczny sposób. Działka, na której stoi nieruchomość jest ogrodzona drewnianym płotem z automatycznie otwierana bramą wjazdową.