Nowoczesne panele pięknie wyglądają

 

Jestem w trakcie remontu mojego mieszkania. Kupiłam go już z dziesięć lat temu. Kiedy się wprowadzałam zrobiłam generalny remont. Dobrze mi się mieszka w moim mieszkaniu. Mam piękny widok i wszędzie blisko. Lokalizacja była dla mnie bardzo ważna kiedy decydowałam się na zakup mieszkania. Udało mi się wówczas trafić na fajnego fachowca, który sprawnie wykonywał swoją pracę. Zadzwoniłam do niego żeby zapytać się go czy zrobi mi znowu remont.  Niestety okazało się, że on już nie pracuje w Polsce bo wyjechał za granicę ale podał mi numer do swojego brata, który też robi remonty. 

Zdecydowałam się na położenie nowoczesnej podłogi

wytrzymałe panele podłogowe - jodełka francuskaByłam wdzięczna fachowcowi za polecenie mi swojego brata. On także był bardzo dobrym pracownikiem. Od razu się dogadaliśmy jeśli chodzi o kwestie finansowe. Pan Michał miał sporo zleceń ale przyjechał zobaczyć o jakim remoncie myślę i kiedy będzie mógł zacząć u mnie pracę. Od jakiegoś czasu odkładałam już pieniądze na zmiany, które chciałam wprowadzić w moim mieszkaniu. Zdecydowałam się na wymianę podłogi i pomalowanie ścian a także kupienie nowych mebli. Pan Michał stwierdził, że w ciągu tygodnia wyrobi się ze wszystkim. Ustaliliśmy już termin i miałam już się rozglądać za nową podłogą. Zdecydowałam się na wytrzymałe panele podłogowe – jodełka francuska, które zobaczyłam w sklepie. Panele ułożone w kształcie jodełki bardzo mi się spodobały. W sklepie budowlanym, który znajduje się obok mojego miejsca zamieszkania było aktualnie dużo promocji. Zbliżał się koniec roku więc można było skorzystać z wielu wyprzedaży. Ucieszyłam się z tego faktu bo wówczas mogłam więcej pieniążków przeznaczyć na zakup fajnych mebli. Wiedziałam ile potrzebuje paneli więc poprosiłam pana, który pracował na dziale z panelami aby sprawdził mi czy ten rodzaj, który mi się spodobał jest dostępny od ręki. Byłam skłonna już od razu go zamawiać z dowozem do mojego mieszkania.

Okazało się, że panele, które mi się spodobały były na stanie i mogłam je od razu zakupić. Zdecydowałam się kupić jeszcze podkład i listwy żeby podłoga pięknie się prezentowała. Fachowiec sprawnie radził sobie z układaniem  mojej podłogi. Jodełka idealnie się prezentowała. Pomieszczenia od razu wydawały mi się większe. Zdecydowałam się na panele ułożone w ten sposób zarówno w sypialni jak i w moim salonie. Dodatkowo fachowiec pomalował mi ściany w jasnych barwach i miałam wrażenie, że mieszkanie jest znacznie większe. Nowoczesna podłoga i meble pięknie do siebie pasowały. Mieszkanie wyglądało bardzo elegancko.