Obraz na płótnie do salonu

Jakiś czas temu postanowiłam, że zrobię remont i przemeblowanie salonu. Oczywiście remont dotyczy pomalowania ścian oraz wymianę paneli. Jako, że miałam jeszcze stare okna postanowiłam również je wymienić na nowe typu PCV. Wybrałam kolor na jaki chciałabym pomalować ściany oraz panele. Postanowiłam postawić na szarość pod względem koloru ścian oraz białe wykończenia.

Żółte tulipany malowane na płótnie

obraz na płótnie tulipanyJak postanowiłam, tak też zrobiłam. W pierwszej kolejności zdjęłam poprzednią farbę oraz położyłam gładzie. Kolor farby wybrałam już wcześniej. Postanowiłam postawić na jasno i ciemnoszary kolor. W sumie tylko jedną ścianę zaplanowałam jako ciemną. Samo położenie farby nie sprawiło mi problemu. Najwięcej czasu zajęły gładzie, ponieważ dużo czasu musiałam poświecić na szlifowanie. Panele imitujące drewno założyli mi specjaliści, a okna wymieniła specjalna ekipa, z którą spółdzielnia mieszkaniowa ma podpisaną umowę. Trzy dni temu przyszły również meble, które są wykonane z drewna i pomalowane na biało. Wszystko razem tworzy piękną całość jednak nie ukrywam, że obecnie wnętrze wydaje się trochę smutne. Postanowiłam, więc że wybiorę się na zakupy i poszukam dodatków, które ocieplą wnętrze. Moją uwagę w sklepie przyciągnął obraz na płótnie tulipany. Piękny i słoneczny, świetnie się sprawdzi w moim nowym wnętrzu. Żółte tulipany na tle błękitnego nieba pięknie rozjaśnią ciemnoszarą ścianę oraz wprowadzą do wnętrza trochę ciepła. Nie da się ukryć, że obrazy stanowią bardzo ważny element wystroju mieszkania. Wiele osób uważa, że charakter wnętrzom nadają wymyślne lampki oraz kolorowe poduszki. Okazuje się, że obraz są bardzo ważne dla naszego wzroku. Szczególnie piękne krajobrazy działają kojąco na nadwyrężone nerwy. Obraz na płótnie w żółte tulipany to dobry wybór i to właśnie do niego będę starała się dopasować resztę dodatków. Dokupiłam jeszcze dwie ciemnożółte poduszki na sofę oraz szary dzbanek ozdobiony żółtymi kwiatkami. Wszystko razem sprawi, że wnętrze nabierze charakteru ciepła i nada mu status domu przyjaznego i otwartego dla gości.

Fajnie, że obecnie jest tak wiele dodatków, którymi można ozdobić wnętrza przy dość niedużym nakładzie pieniężnym. Szczególnie obrazy świetnie się sprawdzają jako dodatki uzupełniające wystrój salonu. Mój nowy obraz na płótnie w tulipany świetnie się komponuje z resztą wystroju. Aktualnie już wisi i cieszy mój wzrok swoim pięknym wyglądem. Do tego poduszki i wazon są strzałem w dziesiątkę. Już nie mogę się doczekać kiedy zaproszę pierwszych gości.