Od lat organizuję szkolne wycieczki

 

Od dwóch dekad prowadzę swoje lokalne biuro podróży. Niemalże od początku oferuję ten sam zakres usług. Jako, że działam w jednym miejscu od tak długiego czasu to moje biuro jest znane w każdej szkole w moim mieście. A zajmuję się właśnie tym co dostarcza wiele radości dzieciom i młodzieży – organizuję szkolne wycieczki, kolonie i obozowiska. Nie jest to łatwy kawałek chleba, na który muszę ciężko pracować. Muszę mieć też sprawdzone firmy, z którymi współpracuje w zakresie organizowania takich wyjazdów.

Do każdej wycieczki potrzebny jest autokar

Autokary KaliszLokalne szkoły podstawowe i średnie od wielu lat korzystają z usług mojej firmy i mojego doświadczenia przy organizacji tego typu wyjazdów. Moja firma współpracuje zarówno z dyrektorami szkół jak i gronem pedagogicznym. Znają mnie również rodzice, bo nie da się ukryć, że na lokalnym rynku moja firma jest chyba jedyną w swoim rodzaju. Niezmiennie od dwudziestu lat staram się zapewnić wszystkim moim klientom naprawdę komfortowe podróże. Komfortowe oznacza również wygodne, a wygodę podróży wycieczkowiczom mogą zapewnić tylko i wyłącznie nowoczesne i komfortowe autokary Kalisz, które wynajmuję od wielu lat w tej samej firmie. Korzystam z usług tylko jednej firmy przewozowej i pewnie przez wiele kolejnych lat nie będę tego zmieniał. A to dlatego, że przez lata współpracy wynegocjowałem naprawdę bardzo dobre ceny za wynajem nowoczesnych autokarów. Współpraca z firmą, która podstawia pojazdy na organizowane przeze mnie wycieczki, przynosi korzyści obu stronom. Ja mogę zapewnić duży komfort i bezpieczeństwo dzieciom i młodzieży, dla których wycieczki organizuję. Natomiast firma przewozowa ma stałe i regularne zlecenia już od ponad dziesięciu lat, bo tyle trwa już nasza współpraca. Mam na szczęście zdolności negocjacyjne, więc udało mi się osiągnąć porozumienie jeśli chodzi o ceny za wynajem autokaru. W przypadku większości wycieczek z autokarem wynajmuję również kierowcę, który jest do dyspozycji wycieczkowiczów przez cały wyjazd.

Zorganizowanie wycieczki dwudniowej dla jednej tylko klasy zajmuje naprawdę sporo czasu. W swojej ofercie mam oczywiście stałą ofertę wyjazdów w konkretne miejsca, ale moje biuro jest znane z tego, że jestem w stanie zorganizować dla dzieci i młodzieży wycieczkę w dowolne miejsce w Polsce. Przy takich nieszablonowych zleceniach pewny mam tylko autokar, który mogę wynająć zawsze, kiedy tylko jest potrzebny. O całą resztę muszę zadbać na bieżąco, a to się wiąże z kilkoma godzinami pracy przy komputerze i telefonie.