Odzież zimowa dla magazynierów

Prowadzę dużą firmę spedycyjną, która działa na terenie całej Polski. W przyszłym roku chcemy również spróbować wyjść poza granicę, już nawet prowadzę rozmowy z firmami z Czech oraz Słowacji. Jako, że firma cały czas się rozrasta to potrzebuję również zatrudnić coraz większą ilość pracowników, w szczególności magazynierów. Wiadomo, że pracownikom fizycznym muszę zapewnić ubrania. Obecnie w okresie zimowym poza spodniami i koszulkami, dochodzą kurtki, bluzy, czapki i rękawice. 

Rękawice pracownicze dobrej jakości

zimowe rękawice gloperOstatnimi czasy moi pracownicy skarżą się na rękawice, które otrzymali niedawno. Wiadomo, że ręce to ich najważniejsze narzędzie pracy, więc postanowiłem zadbać o ich komfort, a także bezpieczeństwo. Wiadomo, że im wygodniejsze rękawice, tym bezpieczniejsze i dokładniejsze manewry. Jakiś czas temu trafiłem w sklepie na zimowe rękawice gloper. Postanowiłem je zakupić i wypróbować, ponieważ słyszałem na ich temat wiele dobrych opinii. Sam nawet najpierw je przetestowałem. Są rzeczywiście wygodne, dobrze przylegają do dłoni i nie utrudniają wykonywania nawet precyzyjnych manewrów. Moi pracownicy otrzymali je już jakiś tydzień temu. Rozdając je prosiłem o ich opinię i informację zwrotną. Jak na razie dotarła do mnie jedna taka opinia, że zimowe rękawice gloper się sprawdzają i są dużo wygodniejsze niż te poprzednie. Mam nadzieję, że po okresie świątecznym więcej osób wróci do mnie ze swoją opinią. Nie da się ukryć, że komfort i wygoda pracowników to dla mnie bardzo ważna sprawa, ponieważ to oni pracują na sukces mojej firmy. Zadowolony pracownik to bardziej wydajny pracownik. Staram się na bieżąco rozmawiać z ludźmi o ich potrzebach, ponieważ o dobrego pracownika obecnie trudno. Nawet taka rzecz jak rękawice dla wielu pracodawców może okazać się błahostką, a dla mnie jest bardzo ważną sprawą, ponieważ wpływa na jakość pracy moich pracowników. Prowadząc ten biznes od kilkudziesięciu lat wiem, że najważniejsi są ludzie, dzięki którym to wszystko działa. 

Mam nadzieję, że moi pracownicy docenią moje starania. Mam również nadzieję, że rękawice się sprawdzą. Niby nie jest to nic wielkiego, ale dobrze dobrana rękawica ma duży wpływ na bezpieczeństwo pracy. Poza tym fajnie, że ludziom którzy pracują po osiem godzin jest ciepło w dłonie. Jest to ważne w okresie zimowym, kiedy temperatura spada poniżej zera. Nie chciałbym, żeby ktokolwiek odmroził sobie palce. W okresie zimowym zapewniam również pracownikom krem nawilżający, który pomaga chronić skórę narażoną na niską temperaturę.