Palety od producenta

 

Pracuję w bardzo dużej, międzynarodowej korporacji, w dziale zaopatrzenia. Bardzo lubię moją pracę i bardzo jestem dumna z tego, że jestem jej pracowniczką. Mam w pracy wiele bardzo ciekawych zadań, cały czas się uczę, poza tym czuję, że firma we mnie inwestuje i bardzo o mnie dba i jest to bardzo motywujące do wzmożonego wysiłku. Ponadto jestem posiadaczką akcji mojej firmy, co sprawia, że tym bardziej staram się działać na rzecz jej dobra, bowiem wypracowany zysk jest dzielony również przez mnie.

Palety w korzystnej cenie

niedroga produkcja palet drewnianychKupujemy w bardzo dużych ilościach przeróżne artykuły. Są to kontrakty na ogromne pieniądze, dlatego każdą ofertę bardzo drobiazgowo oceniam pod kątem wielu przeróżnych kryteriów. Nie tylko bowiem cena jest głównym wyznacznikiem tego, czy zdecydujemy się podpisać kontrakt na dostawę danego materiału. Ważna jest również elastyczność dostawcy na jakieś potencjalny zmiany zapotrzebowania, szybko ść reakcji w razie, gdy nagle potrzebujemy towaru, czas transportu i wiele innych czynników. Obecnie jestem na etapie poszukiwania nowego dostawcy palet drewnianych. Palety są dla nas bardzo ważne, bez nich bowiem można powiedzieć, że nasza produkcja staje. Bez palet nie możemy pakować i wysyłać towaru, bowiem na pewno uległby on zniszczeniu, poza tym niemożliwe byłoby transportowanie go na większe odległości. Dlatego bardzo ważne są dla nas wysokiej jakości  trwałe i solidne palety. Już natrafiłam jednak na trop firmy, w której możliwa jest bardzo niedroga produkcja palet drewnianych. Ponieważ cena nie jest u nas głównym wyznacznikiem atrakcyjności oferty, są jeszcze inne zalety tej firmy, które działają na jej korzyść. po pierwsze jest bardzo elastyczna jeśli chodzi op zmiany ilości zamówionych palet. Ponadto jest położona niedaleko naszego zakładu produkcyjnego, dzięki czemu transport będzie bardzo szybki. Ponadto produkuje naprawdę bardzo wysokiej jakości palety, które z całą pewnością sprawdzą w naszym zakładzie produkcyjnym. Bez odpowiednich palet nie moglibyśmy bowiem w ogóle funkcjonować.

Palety są kluczowe dla wszystkich firm, które zajmują się produkcją różnego rodzaju produktów. Bez palet nie jest bowiem możliwe pakowanie i wysyłka towaru do odbiorców, a tym samym niemożliwa jest sprzedaż. dlatego bardzo ważne jest, aby współpracować z solidnym i sprawdzonym producentem palet, który w razie nagłej potrzeby poratuje nas zwiększoną produkcją palet i dostarczy je do naszego zakładu produkcyjnego błyskawicznie. A do tego jeszcze zapewni korzystną cenę.

Więcej informacji na stronie: www.tpdfrankowski.pl