pendrive w indywidualnym kształcie

Pendrive w dowolnym kształcie jako forma prezentu

Choć obdarowanie kogoś bliskiego nośnikiem pamięci nie wydaje się być popularnym,a  tym bardziej romantycznym rozwiązaniem, to jednak coraz częściej po nie sięgamy. Nowe oblicze pendriva to zupełnie spersonalizowane, indywidualne nośniki, które mogą symbolizować nasze uczucia, poglądy i pomysły. Czy pendrive w indywidualnym kształcie, kolorze i z dowolnym napisem może faktycznie stać się prezentem dla kogoś bliskiego? Czy może zastąpić dotychczasowe trendy prezentowe w postaci biżuterii bądź kwiatów? 

Pendrive to nowe kwiaty dla ukochanej

pendrive w indywidualnym kształcieNie zastanawiając się długo nad odpowiedzią, uważam, że może. Sam pendrive to tylko przedmiot. Podobnie z resztą jak kolczyki, bransoletka czy pluszak. Jednak pendrive ma o tyle większe możliwości, że posiada wnętrze – pamięć wewnętrzną, która umożliwia wykorzystanie jej w każdy możliwy sposób. Wystarczy sobie wyobrazić, że otrzymujemy w prezencie niewielki przedmiot, w naszym ulubionym kolorze i w kształcie ukochanego pluszaka z dzieciństwa, który zagubił się podczas przeprowadzki. Po uruchomieniu pendrive’a, ukazuje się nam prezentacja multimedialna z zapisem zdjęć i filmów z dzieciństwa, na których widzimy między innymi swojego pluszaka. Czy w takim przypadku większą radość sprawiłyby kolczyki bądź kwiaty? Odpowiedź nasuwa się sama. Sam pendrive w indywidualnym kształcie to tylko zindywidualizowany produkt, ale właśnie ten dowolny kształt i jego zawartość można kreować na wiele sposobów, powołując się na wspomnienia, poglądy, uczucia i przemyślenia bliskiej nam osoby. Pomysły na stworzenie projektu są ograniczone tylko przez naszą wyobraźnię, w przeciwieństwie do innych przedmiotów, które kupujemy jako wymysł wyobraźni jego autora. W tym przypadku my jesteśmy autorami i takim sposobem okazujemy bliskiej osobie, że ją znamy, rozumiemy jej potrzeby, wiemy co jest dla niej ważne i co sprawiłoby jej radość. Jest to prezent wymagający przemyślenia i kreatywności, ale efekt z pewnością jest wart poświęconego czasu.

Coraz częściej spotykamy się z nieszablonowymi pomysłami na prezenty. Nie zawsze pomysły te są złe tylko dlatego, że cechuje je nowoczesność. W dobie internetu i cyfryzacji warto korzystać z nowych trendów, a przynajmniej je sprawdzić. Pendrive w indywidualnym kształcie to strzał w dziesiątkę, jeśli chodzi o dobór prezentu dla bliskiej osoby. Przekaz, który za nim idzie jest znacznie głębszy, aniżeli ten kryjący się pod bukietem róż bądź złotą bransoletką. Ten rodzaj prezentu nie tylko mówi „pamiętam o tobie”, ale też „znam cię i rozumiem”. 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *