Pojemna hala w Gdyni

Już od ponad dwóch lat prowadzę dobrze prosperujący sklep internetowy z różnymi tekstyliami. Klientów mam z całego świata i to dosłownie. Wysyłamy paczki do Stanów Zjednaczonych, Kanady, Włoch, Francji, Wielkiej Brytanii, a nawet ostatnio wysyłaliśmy paczkę do Australii. Jednak warto było postawić przede wszystkim na jakość materiałów, aby móc się teraz poszczycić klientami z najdalszych zakątków świata. Coraz bardziej się rozwijamy.

Musimy mieć większą halę magazynową

hala magazynowa w GdyniTak, jak wspominałam coraz bardziej się rozwijamy i idziemy naprzód. Ostatnio staramy się stale powiększać nasz asortyment, mamy coraz więcej przeróżnych tkanin. Chcemy mieć ogromny wybór nie tylko rodzajów tkanin, ale także kolorów, wzorów. Jednak z postawieniem na szerszy asortyment, przyszedł jeden mały problem, o którym wcześniej zupełnie nie pomyślałam, a mianowicie w naszym magazynie zrobiło nam się strasznie ciasno. Duża hala magazynowa w Gdyni była nam potrzebna od zaraz. Nie chciałam brać małej i dzielić towar na dwie części, bo to całkowicie nie ma sensu. Co jeśli jakiś klient zamówi na przykład dwie tkaniny i jedna będzie w jednym magazynie, a druga w drugim? Mamy jeździć i zbierać te rzeczy? Taka opcja nie wchodziła w grę. Musieliśmy więc znaleźć nową, dużą, przestronną halę. Nie zależało nam, żeby była całkowicie w centrum, no bo  do nas klienci nie przyjeżdżają – tak jak mówiłam to sklep internetowy, więc obrzeża miasta też wchodziły w grę. Zaczęliśmy się rozglądać i muszę przyznać, że naprawdę było w czym wybierać. Myślałam, że będzie z tym większy problem, a okazało się, że w mieście jest kilka hal, które są kompletnie nieużytkowane przez nikogo. Była to więc większa szansa dla nas, że znajdziemy coś naprawdę ekstra. Całe szczęście, że się w tym nie pomyliłam. Udało nam się znaleźć halę w bardzo dobrym miejscu ze świetnym dojazdem. Dodatkowo miała w środku od groma miejsca. Spokojnie pomieścimy cały nasz towar i jeszcze znajdzie się miejsce, aby wstawić jakąś kanapę, stół, krzesła – aby można było usiąść, odpocząć, zjeść. Takie miejsce do chillu. 

Ta przeprowadzka wyszła nam naprawdę na dobre. Mamy teraz naprawdę sporo miejsca na nasze materiały. Możemy je odpowiednio posegregować, a to dużo usprawniło nasz system logistyczny wysyłek. Moim pracownikom dużo łatwiej pracować w takiej przestrzeni, bo teraz naprawdę czują się dużo swobodnie, a przez to są dużo bardziej wydajniejsi. Jak dotychczas widzę same plusy, a najlepszy to chyba taki, że ten dużo większy i wygodniejszy magazyn wcale nie kosztuje mnie sporo więcej!