Polecane międzynarodowe przesyłki kurierskie

Za granicą nie było zbyt wielu rzemieślników tworzących wysokiej jakości repliki biżuterii historycznej. Owszem, można było czasem spotkać kilka firm które sprzedawały ozdoby stylizowane czy też inspirowane takowymi, aczkolwiek dla odtwórców nie były one zbyt przydatne. Zagranicznych zamówień mieliśmy więc bardzo dużo, choć coraz częściej pojawiały się problemy z przesyłkami, które potrafiły dziwnym trafem zgubić się podczas transportu, lub też zostać uszkodzone w drodze. Mimo wielu interwencji u naszej firmy kurierskiej, podobne przypadki nadal się zdarzały.

Renomowana międzynarodowa firma kurierska

najlepsze przesyłki kurierskie polska angliaW końcu zdecydowaliśmy się na zmianę przewoźnika, gdyż sama ilość skarg na jakość dostaw bardzo psuła naszą reputację. Tym razem, jednak, postanowiliśmy zasięgnąć rady kolegów, i znaleźć firmę o najlepszej reputacji wśród klientów. Rekomendowanych firm kurierskich, o których usłyszeliśmy dobre opinie było dość dużo, choć jedna z nich bardzo wyprzedzała konkurencję, wykonując bodaj najlepsze przesyłki kurierskie Polska Anglia. Wedle opinii klientów, wysyłany towar docierał zawsze do klienta w idealnym stanie, bez absolutnie żadnych uszkodzeń czy opóźnień, a wszelkie zagubienia towaru były niedopuszczalne, i wiązały się nie tylko z odszkodowaniem dla firmy, ale również dla odbiorcy, jeśli wysyłane było płatne zamówienie. Takie sytuacje zdarzały się jednak bardzo rzadko, więc mogliśmy bez większych obaw zlecić kilka testowych dostaw, w celu sprawdzenia usług firmy. Okazało się, iż wszystkie zamówienia dotarły na miejsce ledwie dwa dni po ich nadaniu, gdyż owa firma korzystała głównie z transportu lotniczego, więc wszelkie dostawy realizowane były błyskawicznie. Mimo metody transportu, nie przekładało się to na ceny, które były porównywalne do cen konkurencji, przy jednoczesnej szybkości dostawy i rzetelności w transporcie. Nawet przy zlecaniu przesyłek wyrobów bardzo delikatnych czy kruchych, nie dostawaliśmy żadnych skarg od klientów, a wszelki towar był zabezpieczany podczas przewozu tak, iż uszkodzenia nie mogły mieć miejsca.

Na dodatek, przesyłki były monitorowane na bieżąco, więc zarówno my, jak i klienci, mogliśmy sprawdzić ich położenie i przewidywany czas na dostarczenie. Oznaczało to również iż wszelkie przestoje czy problemy z dostawą były od razu odnotowywane na trackerze przez kierowcę i zmieniane na bieżąco. Owa firma okazała się być bardzo solidna i fachowa, więc nie tylko stała się naszym jedynym przewoźnikiem, ale również firmą którą polecaliśmy wszystkim kolegom.