Polecane motorki na akumulator

Dwu i trzylatki są bardzo ciekawskie i nastawione na eksplorowanie świata wszystkimi zmysłami, a więc dostarczanie im nowych bodźców jest wręcz koniecznością. Dlatego też warto pamiętać, że nawet to, jakie prezenty wybieramy ma wpływ na rozwój, pierwsze pasje, a nawet przyszłe losy i ścieżkę kariery zawodowej.

Dziecięce motory akumulatorowe

motorki na akumulator dla dzieci elektryczneW tym wieku dobrze jest kupić dziecku pojazd elektryczny, bowiem nasze pociechy uwielbiają naśladować dorosłych, a jeżdżenie wszelkimi środkami transportu jest dla nich dużą atrakcją. Nie wspominając o posiadaniu własnego pojazdu, co pewnie stanowi szczyt marzeń wielu dzieci. Jednak inne jego cechy są ważne dla pociechy, a inne dla rodzica, toteż producenci pojazdów elektrycznych starają się wyjść naprzeciw i rodzicom, i dzieciom. Kupując pojazd elektryczny dla dzieci, rodzic otrzymuje w pakiecie bezpieczeństwo dziecka, albowiem przemieszcza się on bardzo wolno (3-4 km/h), a przy tym jest stabilny, co wyklucza możliwość wypadnięcia. Najbardziej popularnymi pojazdami dziecięcymi są aktualnie wszelkiego rodzaju motorki – zarówno dwu, jak i trójkołowe. Jest tak, ponieważ wiele dzieciaków, zwłaszcza chłopców zna już rowery, w związku z czym, wybór motocykla to niejako naturalna kolej rzeczy. Motorki na akumulator dla dzieci elektryczne możemy kupić już za około dwieście złotych – w przypadku najtańszych wersji, ale równie dobrze możemy postawić na bardziej zaawansowane modele, które kosztują dwa-trzy razy drożej. Różnią się one przede wszystkim żywotnością akumulatora, który w modelach najtańszych nie starczy na dłużej niż kilkanaście-kilkadziesiąt minut nieprzerwanej zabawy, natomiast w motorkach droższych jest to nawet 4-5 godzin. Warto także dodać iż są one wyposażone w wejście USB, dzięki czemu można zainstalować pendrive i odtwarzać ulubione piosenki dziecka podczas zabawy. Natomiast jeśli nie mamy ochoty na takie rozwiązanie, zawsze można skorzystać z odtwarzania wgranych już melodii i utworów. Motorki akumulatorowe są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych, w związku z czym nadają się zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. 

Wiele osób ma dylemat, jaki prezent wybrać, ale jeśli dłużej się zastanowić, to przecież każdy z nas, jako dziecko, chciał mieć własny pojazd. Co prawda, większość z nas marzyła wówczas o rowerze, albowiem tego rodzaju motorki nie były nawet w fazie projektu, aczkolwiek, gdybyśmy byli dziećmi dzisiejszych czasów, na pewno zainteresowałyby nas tego rodzaju pojazdy i to bez względu na płeć.