Pomysł na wykrój kota potrzebny od zaraz

 

Kot, pies, misio – wszystkie te zwierzątka świetnie sprawdzą się w wersji zabawkowej. Są idealnymi przytulankami dla kilkuletnich dzieci, bez względu na płeć. Kto z nas nie miał w dzieciństwie pluszowej zabawki, której można było zwierzyć się na uszko ze wszystkich swoich trosk. Wielu ludzi ceni sobie zabawki wykonane przez rzemieślników, w krótkich seriach, naprawdę niepowtarzalne. Są wśród nas tacy szczęściarze, którzy taką zabawkę potrafią samodzielnie i własnoręcznie wykonać. Ale, żeby móc to zrobić, potrzebny będzie pomysłowy wykrój kota, psa lub innego zwierzątka.

 Skąd wziąć pomysł na wykrój np. kota?

pomysłowy wykrój kotaWiększość z nas lubi koty, które świetnie sprawdzają się jako zwierzęta domowe nawet w małych mieszkaniach.  Dotrzymują ludziom towarzystwa, mruczą, czasami robią śmieszne rzeczy, a przede wszystkim są milutkie i puszyste. Dlatego myśląc o przygotowaniu zabawki dla swojego dziecka, często decydujemy się na zrobienie kotka z włóczki na szydełku lub na drutach albo z miękkiej w dotyku tkaniny. Pomysłowy wykrój kota to coś od czego powinniśmy zacząć naszą pracę. W Internecie znajdziemy mnóstwo stron z wykrojami i schematami wykonania przeróżnych zabawek. Na pewno znajdziemy wśród nich pomysłowy wykrój kota. Musimy pamiętać, że nie wszystkie wzory dostępne w Internecie są darmowe. Za dostęp do części z nich będziemy musieli zapłacić. Na szczęście nie są to wielkie sumy, a znalezienie wyjątkowego wykroju kotusia warte jest każdych pieniędzy. Część uzdolnionych manualnie ludzi jest na tyle ambitnych, że nie chce korzystać z gotowych wzorów. Pragną, aby ich zabawka była jedyna w swoim rodzaju i absolutnie niepowtarzalna. Przy takim podejściu mają tylko jedno wyjście – pomysłowy wykrój kota muszą stworzyć sami. Będzie im potrzebna pomysłowość i zdolności artystyczne oraz odrobina cierpliwości. A kiedy już stworzą takie cudo… pozostanie wykonać zabawkę.

 

Dzieci mają zróżnicowane upodobania co do zabawy i zabawek. Jednak bez względu na gust, wiek czy płeć, dzieci lubią miękkie, materiałowe zabawki do przytulania. Tak więc, gdy ktoś znajdzie pomysłowy wykrój kota i wykona według niego piękną zabawkę, możemy być pewni, że dziecko obdarowane takim kociątkiem będzie po prostu bardzo szczęśliwe. Dla każdego małego człowieka taki zindywidualizowany  prezent jest wyjątkowo cenny. W okresie dzieciństwa ma on w swoim pluszaku wiernego przyjaciela, a gdy dorośnie, ta wykonana specjalnie dla danego dziecka zabawka zamieni się w wyjątkowo ważną pamiątkę z lat młodości.