Popularna depilacja laserem Lightsheer

Depilacja laserowa jest coraz bardziej popularnym zabiegiem wykonywanym w gabinetach kosmetycznych i medycyny estetycznej. Wypiera tradycyjne metody usuwania zbędnego owłosienia ze względu na bardzo dobre rezultaty. Efekty zabiegu pozwalają pozbyć się nawet do 90% niechcianych włosów, praktycznie z każdej części ciała. W przeciwieństwie do tradycyjnych mechanicznych metod usuwanie owłosienia, depilacja laserowa nie wywołuje skutków ubocznych, zapalenia mieszków włosowych i uciążliwego wrastania włosów.

Laserowe usuwanie owłosienia Lightsheer

popularny laser lightsheerNa rynku istnieje wiele nowoczesnych urządzeń wykorzystujących wiązkę światła diodowego. Najbardziej popularny laser Lightsheer pozwala na skuteczną depilację twarzy i ciała. Przy tym jest niezwykle bezpieczny, a zabiegi bezbolesne i komfortowa. Lasery Lightsheer to innowacyjne urządzenia produkowane przez markę Lumenis będącą pionierem w depilacji laserowej. Działanie lasera polega na niszczeniu mieszka włosowego za pomocą wiązki światła zmieniającej się w energię cieplną pochłanianą przez barwnik znajdujący się w macierzy. W wyniku działania wiązki zostają uszkodzone mieszki i tym samym włosy zaprzestają wyrastać w tym miejscu. Urządzenie posiada specjalną głowicę umożliwiającą depilację na dużych powierzchniach ciała, a także trudno dostępnych i wrażliwych miejsc. Wyposażone jest w specjalną technologię Highspeed Vacuum, która wykorzystuje delikatne ssanie do podnoszenia i rozciągania skóry. Aktywuje to receptory dotyku i zwiększa ciśnienie umożliwiając łatwiejsze wnikanie lasera w głąb tkanek i tym samym przyspiesza zabieg minimalizując uczucie bólu. Dzięki technologii chłodzenia zwiększa się komfort zabiegu i zmniejsza odczucie ciepła. Proces depilacji trwa zaledwie kilkanaście minut i nie wymaga stosowania dodatkowych środków znieczulających i specjalnych żeli. Aby uzyskać najlepsze efekty należy poddać się około sześciu zabiegom w odstępach kilkutygodniowych. Rezultaty zależą od koloru włosów, gęstości i lokalizacji, a także czynników genetycznych i fizjologicznych. Urządzenie wykorzystuje naturalny proces wzrostu włosów i dlatego podczas jednej sesji usuwanych jest do 30% niechcianego owłosienia.

Lightsheer jest to laser medyczny, którego działanie przenika tylko i wyłącznie do wierzchnich warstw skóry i nie oddziałuje na pozostałe tkanki i organy. Jest niezwykle bezpieczny i jednocześnie skuteczny. Zabiegi najlepiej poprzedzić konsultacją z kosmetologiem lub dermatologiem. Ceny zabiegów uzależnione są od partii ciała poddanej depilacji, a także ilości serii. Najlepsze efekty depilacji otrzymuje się po serii laseroterapii. Rezultaty utrzymują się przez wiele lat i tylko czasami wymagana jest sesja przypominająca niwelująca wyrastające włosy, które podczas pierwszych zabiegów były w trakcie uśpienia.