Poszukiwania dobrego fotografa ślubnego

 

Wielkimi krokami zbliżał się najważniejszy dzień mojego życia. Razem z narzeczonym załatwiliśmy już większość rzeczy związanych z przygotowaniami do naszego ślubu i wesela. Pozostała nam już tylko jedna kwestia. Chociaż ślub miał się odbyć już za kilka tygodni, nie mieliśmy jeszcze wybranego fotografa ślubnego. Zależało nam na tym, aby znaleźć kogoś kompetentnego z profesjonalnym sprzętem, który będzie mógł nam towarzyszyć przez cały dzień i wykona reportaż ślubny z przygotowań do uroczystości, ślubu i wesela.

Czy w Bydgoszczy znajdę dobrego fotografa ślubnego?

dobry fotograf ślubny z bydgoszczyNie mogliśmy się zdecydować na żadną konkretną osobę. Zawsze nam czegoś brakowało. Na szczęście z pomocą przyszła nam moja przyjaciółka z pracy. Poleciła nam odpowiednią osobę, z której usług sama wielokrotnie już korzystała. Był to sprawdzony dobry fotograf ślubny z Bydgoszczy. Oferował on profesjonalne reportaże ślubne. Wykonywał sesje zdjęciowe zarówno studyjne, jak i plenerowe. Oferował darmowy dojazd do klienta na terenie Bydgoszczy i najbliższych okolic. Posiadał on najnowszy, wysokojakościowy sprzęt, dzięki czemu zdjęcia wychodziły naprawdę przepięknie. W dodatku przed wywołaniem, poddawał fotografie specjalistycznej obróbce cyfrowej, dzięki czemu usuwał z nich wszelkie mankamenty. Postanowiliśmy z narzeczonym zadzwonić na podany przez naszą przyjaciółkę numer telefonu i zapytać się fotografa o szczegóły oferty oraz wolny termin w dniu naszego ślubu. Okazało się, że z wolnym terminem nie będzie problemów. To co nas bardzo ucieszyło, to niska, przystępna cena usługi. Zamówiliśmy duży reportaż ślubny u tego fotografa. W wolny wieczór usiedliśmy razem z narzeczonym do komputera i przyjrzeliśmy się jego portfolio, które nam przysłał. Szybko zorientowaliśmy się, że ten fotograf ma głowę pełną pomysłów, a wykonane przez niego zdjęcia są nie tylko ładne, ale przede wszystkim oryginalne, unikatowe. Byłam przekonana, że bardzo dobrze trafiliśmy. W dniu ślubu mogłam się o tym przekonać.

Już wkrótce wszyscy się mogli o tym przekonać. Zdjęcia z uroczystości wyszły naprawdę bardzo ładnie. Szczególnie spodobały mi się te z sesji plenerowej. Fotograf miał dryg do tego, jak ustawić nas na tle krajobrazu i bardzo dobrze operował światłem. Dzięki temu zdjęcia mają unikalną, tajemniczą aurę. Bardzo spodobało mi się również to, że podczas samego ślubu umiał się zachowywać dyskretnie i nie przeszkadzał w samej uroczystości. Zdjęcia, zarówno te wywołane na papierze fotograficznym, jak i przekazane nam na płycie CD, wyszły naprawdę bardzo ładnie.