Potrzebowałem odzyskać dane z laptopa

Nie jestem zbyt dobry z informatyki. Ostatnio poklikałem coś na służbowym laptopie i przypadkiem zrobiłem reset danych. W ten sposób utraciłem bardzo ważne dla mnie dane z komputera. Musiałem coś z tym zrobić, i to szybko zanim szef się zorientuje, że utraciłem z komputera dane niezbędne dla prawidłowego i sprawnego funkcjonowania firmy. Sam wolałem już jednak nic z tym nie robić. Musiałem znaleźć serwis komputerowy, gdzie zajmie się tym jakiś fachowiec. Zależało mi na tym, aby zrobić to szybko i sprawnie.

Znalazłem fachowy serwis komputerowy w Gdańsku

fachowe odzyskiwanie danych w GdańskuPoszukiwania odpowiedniego miejsca, gdzie fachowiec odzyska dane z mojego komputera rozpocząłem od internetu. Wpisałem w wyszukiwarkę frazę: fachowe odzyskiwanie danych w Gdańsku, i zacząłem przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć to, czego potrzebowałem. Był to renomowany serwis komputerowy na terenie Gdańska z wieloletnim doświadczeniem na rynku oraz pozytywnymi rekomendacjami klientów. Klienci chwalili to miejsce, że jest bardzo profesjonalne i rzetelne. Wiele osób polecało je ze względu na szybki czas wykonywania napraw, gwarancję naprawy oraz bardzo dobre, niskie ceny, jedne z najlepszych na rynku biorąc pod uwagę ceny za usługi serwisów komputerowych w Gdańsku. Serwis znajdował się niedaleko mojego miejsca pracy, dlatego zdecydowałem się tam udać z moim laptopem. Na miejscu okazało się, że nie musiałem długo czekać na naprawę. Odzyskanie danych z mojego komputera okazała się prostsze niż myślałem. Informatyk zrobił mi to od ręki. Wystarczyło, że podłączył do laptopa odpowiednie oprogramowanie, które przywróciło dane na dysk. Bardzo dobrze zrobiłem również, że nic więcej nie poklikałem na tym komputerze, ponieważ gdybym nadpisał dane na dysku odzyskanie danych stałoby się niemożliwe do zrealizowania. Za usługę odzyskania danych na komputerze nie zapłaciłem też byt wygórowanej kwoty, z czego byłem bardzo zadowolony. Teraz już wiedziałem, że odzyskanie danych na komputerze to nic trudnego.

Od informatyka, który mnie obsługiwał, dowiedziałem się także, że jeśli jeszcze kiedyś przez przypadek coś kliknę i utracę dane, najlepiej jest uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jest to bardzo prosty i skuteczny sposób na odzyskanie danych na laptopie czy komputerze. Mój laptop jest odpowiednio zabezpieczony pod tym względem, że odzyskanie danych poprzez tryb awaryjny nie spowoduje utraty żadnych informacji. Byłem bardzo zadowolony z tak fachowego obsłużenia mnie w tym serwisie komputerowym i z tego, że udało się odzyskać dane z komputera.