Potrzebowałem wynająć samochód osobowy w Gdańsku

Wraz z rodziną mieszkam na stałe zagranicą. Oboje z żoną pochodzimy z Gdańska, ale nasze dzieci jeszcze nigdy nie widziały miasta rodzinnego rodziców na oczy. W tym roku postanowiliśmy z żoną zabrać je na wakacje do Gdańska i pokazać miasto. Przy okazji podszkolą się trochę w języku polskim. Z dużym wyprzedzeniem zaczęliśmy planować naszą wycieczkę. Ja miałem zadbać o wynajem samochodu w Gdańsku. Nie wyobrażałem sobie z trójką dzieci korzystać z komunikacji miejskiej. Do Gdańska mieliśmy przylecieć samolotem.

Wynająłem samochód na lotnisku w Gdańsku

wynajem samochodu osobowego gdańsk lotniskoW związku z powyższym byłem ciekawy czy uda mi się znaleźć jakąś wypożyczalnie bezpośrednio na lotnisku w tym mieście. Postanowiłem sprawdzić to na internecie. Wpisałem w wyszukiwarkę frazę: wynajem samochodu osobowego gdańsk lotnisko, i zacząłem przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć to czego potrzebowałem. Była to wypożyczalnia samochodów znajdująca się na terenie lotniska. Oferowali wynajem samochodów zarówno długoterminowy, jak i krótkoterminowy. Potrzebowałem wynająć samochód na ponad 5 tygodni, dlatego interesowała mnie ta pierwsza opcja. Zauważyłem, że w tej wypożyczalni mają bardzo dobre ceny na wynajem długoterminowy. W swojej ofercie mieli bardzo dużo samochodów o różnym standardzie i z różnych klas. Bez problemu udało mi się znaleźć samochód w którym zmieści się cała moja pięcioosobowa rodzina. Dużym ułatwieniem było dla mnie to, że wszystkie formalności mogłem załatwić w sposób internetowy. Sprawdziłem dostępność wybranego przeze mnie samochodu w wybranym terminie i od razu zdecydowałem się go zarezerwować. Zauważyłem jeszcze, że ta wypożyczalnia samochodowa ma bardzo dobre opinie klientów. Ludzie bardzo chwalili to miejsce, za miłych i kompetentnych pracowników z profesjonalnym podejściem do klienta, możliwość wynajmu samochodu bez kaucji i podstawienie i odbiór samochodu na wybrany adres na terenie Gdańska bez dodatkowej opłaty. Byłem zadowolony z tego, że jest to takie profesjonalne miejsce.

Jak się już wkrótce okazało to był bardzo doby wybór. Jak tylko wylądowaliśmy na lotnisku w Gdańsku samochód już na nas czekał, mimo iż była to późna godzina. Musiałem jeszcze tylko podpisać protokół odbioru, zapoznać się ze stanem technicznym samochodu i auto było już moje na te kilka tygodni. Bardzo dobrym i praktycznym dla mnie rozwiązaniem było to, że mogłem dokupić z wypożyczalni do tego samochodu foteliki dziecięce i dodatkowe ubezpieczenia auta. A to wszystko w bardzo dobrej, niskiej cenie, jednej z najlepszej na rynku.