Potrzebowaliśmy zarządcy nieruchomości

Mieszkałam w dosyć starej, zabytkowej kamienicy. Wraz z pozostałymi mieszkańcami byłam bardzo zadowolona z dotychczasowego zarządcy nieruchomości, który zajmował się naszą kamienicą. Jednakże ostatnio przeszedł on na emeryturę. Podczas zebrania rady wspólnoty mieszkaniowej musieliśmy znaleźć innego zarządcę, który od teraz zajmowałby się naszymi wspólnymi sprawami. Zależało nam na kimś naprawdę kompetentnym i fachowym. Okazało się, że jego znalezienie wcale nie było takie trudne, jak nam się wcześniej wydawało.

Zatrudniliśmy doświadczonego zarządcę nieruchomości

doświadczony zarządca nieruchomości - olsztynJeden z sąsiadów polecił bardzo dobrą osobę. Był to doświadczony zarządca nieruchomości – Olsztyn to duża miejscowość. Miał tutaj wielu klientów i cały czas poszukiwał kolejnych. Oferował kompleksowe usługi administracyjne oraz związane z bieżącym zarządzaniem nieruchomościami. Ceny jego usług były stosunkowo niskie, przystępne, dlatego nie musielibyśmy zwiększać czynszu w związku z jego zatrudnieniem. Dla wielu mieszkańców, w tym dla mnie, było to bardzo ważne. Zarząd naszej wspólnoty postanowił wybrać się do jego biura, które mieściło się w samym centrum Olsztyna i zapytać o szczegóły oferty. Jego jedna z osób decyzyjnych w naszej wspólnocie, również się tam wybrałam. Faktycznie okazało się, że jest to bardzo dobry fachowiec, który zaproponował nam niezwykle korzystną cenowo ofertę oraz umowę na kilka lat. Przy zdecydowaniu się na współpracę długofalową mogliśmy liczyć na wiele benefitów, między innymi niższą cenę za miesiąc obsługi czy próbny, darmowy miesiąc. Dzięki temu mogliśmy się przekonać, czy sposób zarządzania nieruchomością przez jego firmę, faktycznie będzie nam odpowiadał. Podpisaliśmy umowę i bardzo szybko przekonaliśmy się, że to był bardzo dobry wybór. Zarządca okazał się bardzo dobrym fachowcem. Od razu „wyprowadził na prostą” wiele spraw urzędowych i administracyjnych. Okazało się również, że dbał nie tylko o obsługę prawną i finansowo – księgową, ale także o codzienną jakość życia mieszkańców naszej kamienicy.

W czasie, gdy korzystaliśmy z jego usług nigdy nie mieliśmy problemów z brudną klatką schodową czy zaniedbanym trawnikiem przed kamienicą. Udało nam się także bez ponoszenia dodatkowych kosztów postawić bezpieczny plac zabaw dla dzieci. Jakość życia mieszkańców naszej kamienicy stale się dzięki temu podnosiła. Udało się także wyremontować elewację kamienicy i zastosować kilka innowacyjnych rozwiązań związanych z bezpieczeństwem, między innymi zainstalować nowoczesne domofony.