Producent tekstyliów hotelowych

 

Przez długi czas nie wiedziałam, co będę w życiu robić. Interesowało mnie bardzo wiele rzeczy, ale czułam też , że kompletnie nie nadaję się do pracy za biurkiem. Na studia poszłam bardziej dla rozrywki i aby dowiedzieć się czegoś ciekawego niż po to, aby po studiach zdobyć dobrą pracę. Na szczęście na studiach moja przyszłość nieco się wyklarowała Mój przyjaciel ze studiów, bardzo przedsiębiorczy chłopak, jeszcze na studiach otwierał swoją firmę i poszukiwał kogoś do spółki. Odkrył niszę na rynku bielizny pościelowej dla hoteli i postanowił ją wypełnić.

Wysokiej jakości tekstylia dla hoteli

trwałe tekstylia hotelowe - producentOd razu postanowiłam wejść w tę spółkę. Mój przyjaciel dysponował kapitałem, który zdobył imając się różnych zajęć podczas studiów, ja wniosłam pracowitość i otwartą głowę. Dzięki połączeniu naszych sił udało nam się stworzyć bardzo dobrze prosperującą na rynku firmę. Z początku zaczynaliśmy od produkcji jedynie bielizny pościelowej. Nasze produkty były bardzo wysokiej jakości i dzięki niskim kosztom pracy udało nam się sprzedawać je w bardzo konkurencyjnych cenach. Dlatego nasza firma rosła bardzo szybko i już po kilku latach powiększyliśmy nasz asortyment także o inne tekstylia hotelowe. Obecnie produkujemy bardzo trwałe tekstylia hotelowe – producent tkanin, od którego kupujemy materiał na nasze produkty jest bardzo solidny i dostarcza nam produkt najwyższej jakości. Nasza firma już od wielu lat nie jest firmą dwuosobową, zatrudniamy wiele osób i posiadamy duży zakład produkcyjny. Ja na szczęście nigdy nie pracowałam i wciąż nie pracuję typowo za biurkiem. Zajmuję się w firmie finansami oraz marketingiem, chociaż obecnie już coraz mniej ze względu  na to, ze udało się część obowiązków scedować na naszych pracowników. Jeżeli coś trzeba zrobić w domu, siadam w domu lub kawiarni do komputera i się tym zajmuję. Uważam, że mam ogromne szczęście, że tak się potoczyła moja zawodowa kariera, nigdy bym sobie tego nie wymarzyła w najśmielszych marzeniach. Nie wiadomo, jaki los nas czeka, najważniejsze, to podejmować ryzyko i się nie bać niczego.

Produkcja tekstyliów dla hoteli to bardzo dobry biznes, na rynku działa stosunkowo niewiele firm zajmujących się taką produkcją. najważniejsze w tym biznesie jest, aby dostarczyć swoim klientom najwyższej jakości produkt w jak najbardziej korzystnych cenach. To pozwala nam wciąż być liderem na rynku i dostarczać nasze produktu do najlepszych hoteli w Polsce, a ostatnio wychodzimy nawet poza granice kraju oferując swe produkty w krajach ościennych.