Ręcznie robione zaproszenia

Od czasów podstawówki pasjonuje się rękodziełem. Uwielbiam wykonywać różnego rodzaju prace manualne, najlepiej takie, które przydają się przy różnych okazjach. W ostatnim czasie odkrywam tajniki decoupage i różnorodnych metod tworzenia kartek okolicznościowych. Stworzyłam sobie w domu nawet małą mini pracownię i nieśmiało zaczynam rozkręcać własny biznes kartkowy. Na razie wykonuje telegramy oraz zaproszenia na indywidualne zlecenia moich znajomych. Z czasem może uda się mi się stworzyć coś większego.

Zaproszenia i kartki okolicznościowe

unikalne zaproszenia na chrzest ze zdjęciemMoją wielka pasją jest sztuka i różne formy wyrażania się w jej zakresie. W ostatnich latach zagłębiam przede wszystkimi techniki decoupage oraz rozmaite metody zdobienia kartek okolicznościowych. Wykonuje w wolnym czasie telegramy a także zaproszenia. Na razie zamówienia spływają od moich znajomych i ich znajomych, jednak z czasem zamierzam bardziej rozwinąć zakres sprzedaży kartek. Tym bardziej, że na przestrzeni lat nagromadziłam ich spore archiwum. W ciągu ostatnich kilku miesięcy furorę wśród moich znajomych robią unikalne zaproszenia na chrzest ze zdjęciem, które wymyśliłam na prośbę mojej przyjaciółki, która organizowała chrzest swojego syna. Zaproszenia ze zdjęciem jej dziecka tak się spodobały, że wiele osób, niektórych nawet nie znałam, zaczęło pytać mnie od podobne zaproszenia już nie tylko na chrzest, ale też na takie okazje jak urodziny, jubileusze a nawet śluby. Fenomen takich kartek polega na tym, że w pięknie ozdobione zaproszenie wkomponowane jest zdjęcie osoby zapraszającej. Całość jest zrobiona tak, aby wyglądała jak najbardziej naturalnie i harmonijnie. Zaproszenia takie wkładam do specjalnie zakupionych kopert, które współgrają kolorystycznie z samym zaproszeniem. Przy wykonywaniu kartek okolicznościowych i zaproszeń stawiam przede wszystkim na profesjonalizm. Dlatego, miedzy innymi, zakupiłam specjalną drukarkę do zdjęć. żeby móc wykonywać zaproszenia, na które mam na ten moment największy popyt. Wykonane przeze mnie kartki są eleganckie. Lubię prostotę, ale jak trzeba dostsowuje się oczywiście do wymagań klientów.

Moja pasja do rękodzięła przeodziła się w formę zarobkowania. Na razie, powoli,  wychodzę do ludzi z moimi pracami, które spotykają się niespodziewanie dużym zainteresowaniem. Moim sztandarowym produktem są kartki okolicznościowe oraz różnego rodzaju zaproszenia. W ostatnim czasie wielką popularnością cieszą się na przykład zaproszenia, na których wkomponowane są zdjęcia osób zapraszających.