Regulowany fotelik dziecięcy

Tryb życia wielu ludzi zmienił się w stosunku do tego, jak wyglądał jeszcze kilkanaście lat temu. Teraz wielu młodych rodziców nie rezygnuje z pracy, spełniając się zawodowo w dalszym ciągu. Zmusza ich to to przewożenia swoich pociech z miejsca na miejsce. Mały dzieci nie możemy przewozić autem na fotelach samochodu, a tym bardziej na kolanach, chcąc przewozić małe dziecko, musimy bezwzględnie wyposażyć się w fotelik. Dopiero w foteliki dziecko będzie dostatecznie bezpiecznie w samochodzie podczas transportu.

Fotelik dla dziecka

recaro - foteliki dla dzieci regulowaneRynek fotelików dziecięcych do transportu samochodami osobowymi stale się rozwija, dzięki temu zakup fotelika jest łatwiejszy, no i możemy dopasować fotelik idealnie do naszych potrzeb i potrzeb naszego dziecka. Jedną z lepszych firm, produkujących foteliki samochodowe dla dzieci jest firma recaro – foteliki dla dzieci regulowane są flagowym produktem firmy. Tego rodzaju foteliki, posiadają pełną regulację, dzięki temu nie kupujemy tego fotelika na chwilę, ponieważ jego regulacja pozwala na dopasowanie go do potrzeb dziecka w różnym wieku. Jest to dużym plusem, ponieważ dzieci bardzo szybko rosną i standardowy fotelik, musimy wymieniać conajmniej raz na półtora rok, co jest dość kosztowne. Fotelik recaro jest wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, dzięki temu charakteryzuje się dużą odpornością, na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Konstrukcja fotelika jest tak opracowana, że w przypadku uderzenie w fotelik, przyjmuje on całą siłę uderzenia, nie przenosząc jej na użytkownika fotelika, czyli nasze dziecko. Właśnie to czyni foteliki recaro bardzo bezpiecznymi. Właśnie na bezpieczeństwie naszego dziecka powinno nam zależeć najbardziej. Fotelik obszyty jest bardzo wygodnym materiałem, który jest antyalergiczny, więc nie ma obaw o to, że nasze dziecko nie będzie mogło z niego korzystać. Fotelik jest wyposażony w pasy szelkowe, które bardzo dobrze stabilizują dziecko. Pasy również są regulowane, dzięki temu możemy je dopasować bez problemu do gabarytów dziecka.

Firma produkująca te foteliki pochodzi z Niemiec, dzięki temu mamy pewność, że są one wykonane z należytą starannością. Nie bez przyczyny powiedzenie niemiecka jakość jest tak popularne. Bardzo wysoka jakość łączy się z budżetową ceną, ponieważ taki fotelik możemy kupić już za około czterysta złotych. Foteliki posiadają wszystkie niezbędne atesty, które pozwalają na jego użytkowanie w ruchu drogowym po drogach publicznych. Producenta daje na swoje produkty kilkuletnią gwarancję.