Szkolenia z bezpieczeństwa w Rzeszowie

Pracowałem od wielu lat w Rzeszowie, ale była to praca na tak zwane umowy śmieciowe. Wiedziałem jednak, jak tylko znalazłem pracodawcę, który zaoferował mi umowę o pracę to chciałem przejść takie szkolenie z bezpieczeństwa w pracy jak najszybciej. Jak rozmawiałem o tym ze swoimi znajomymi, to praktycznie każdy z nich mówił, że takie szkolenie ma jak najbardziej sens.

BHP dla pracowników i pracodawców

szkolenia bhp na terenie RzeszowaWiedziałem za to, że jeśli chodzi o nowoczesne metody szkoleniowe, to teraz można nauczyć się o wiele więcej, więc bardzo chętnie zweryfikuję tę wiedzę z tym, jak przyjdzie mój znajomy i powie, jak to u niego kiedyś wyglądało. Nie mogłem się doczekać pierwszego dnia w pracy podobnie jak nie mogłem się doczekać szkolenia z bezpieczeństwa. Wiem, że może się to wydać dziwne, ale szkolenia BHP na terenie Rzeszowa faktycznie jest ciekawe. Moi znajomi w większości przypadków traktowali to tylko jako obowiązek, jednak ja stwierdziłem, że do takiego szkolenia się przyłożę i będę chciał wynieść z niego wszystko, co się da. Chciałem bowiem dobrze poruszać się w pracy i zachowywać w sposób bezpieczny. Widziałem jak tylko przyszedłem pierwszego dnia, że pracodawca również bardzo poważnie podchodzi do tego, jak ma wyglądać szkolenia BHP na terenie zakładu pracy. Chciałem przede wszystkim skupić się na odpowiednim przeszkoleniu, dlatego zabrałem ze sobą potrzebne kartki i długopisy, co na pewno sprawi, że będę mógł zanotować sobie co ciekawsze informacje. W końcu chodziło mi o to, aby nauczyć się o wszystkim. Dokładność to moje drugie imię, dlatego jak tylko wykładowca, czy inaczej mówiąc osoba przeprowadzająca  szkolenie weszła na scenę przed pracownikami to wyłączyłem się ze wszystkiego i słuchałem tylko tego, co ma do powiedzenia. Drugą kwestią jest to, że za szkolenia BHP na terenie zakładu odpowiadał i płacił mój pracodawca, wiec na pewno nie chciałem go zawieść, a skupić się na wszystkim, co być może przyda mi się w dalszym etapie pracy pod banderą jego firmy. Okazało się, że na samym szkoleniu nie było praktycznie żadnych suchych informacji i zagadnień teoretycznych. Głównie nauka polegała na przedstawieniu nam wszystkich zagadnień w praktyce.

Całe szczęście, że tak było, gdyż faktycznie nie chciałbym uczestniczyć w szkoleniu, które od deski do deski mówi o zagadnieniach teoretycznych, które z całą pewnością nie zachęcają do utrwalania wiedzy. Szkolenia BHP organizowane na terenie Rzeszowa zawsze jednak wyglądają w ten sposób. Bowiem pracodawcy chcą do tego tematu podejść jak najlepiej potrafią i szukają najlepszych firm.