Tłoczenie płyt DVD – tanie i szybkie

Na swoim ślubie i weselu miałam zarówno fotografa, jak i kamerzystę. Chciałam mieć nie tylko pozowane fotografie i reportaż, który nie zawsze oddaje atmosferę weselną. Film był idealnym dopełnieniem całości, dynamicznym, z muzyką. Obejmował zarówno ceremonię, jak i samą zabawę weselną. Po latach będzie można miło wspominać to ważne wydarzenie i przeżyć to jeszcze raz.

Płyty DVD z filmem weselnym

sprawdzona tłocznia płyt dvdKiedy dostałam swój film od razu razem z mężem siedliśmy by go obejrzeć. Bardzo się nam on podobał. Całość była dobre nakręcona i zmontowana. Ceremonia pokazana jako podniosła i elegancka, a wesele było pełne zabawy i dobrego nastroju. Jednak oboje stwierdziliśmy, że szkoda, iż tylko my możemy obejrzeć ten wspaniały film. Przynajmniej rodzice, teściowie, najbliższa rodzina powinna także dostać film. Jednak samo przegranie go na zwykłą płytę wydawało mi się złym pomysłem. Taką płytę DVD łatwo można przeoczyć w stercie innych i nasz film się zagubi. Dlatego wolałam to zostawić profesjonalistom. Sprawdzona tłocznia płyt dvd znajdowała się niedaleko naszego domu. Poszliśmy tam osobiście by sprawdzić jak prezentuje się oferta oraz ceny. Chcieliśmy by każdy z gości dostał spersonalizowany film, a raczej jego opakowanie. Zamówiliśmy pięćdziesiąt kopii filmu, za niewielkie pieniądze. Szczerze powiedziawszy spodziewałam się, że wyjdzie to drożej. Sama płyta jest tania, ale były jeszcze naklejki i pudełka. Razem z grafikiem zaprojektowaliśmy ślubny nadruk na płycie, taki z kwiatami i napisem ,,Ślub Magdaleny i Marka”. Płyta była wsadzona w folijkę, a ta w kartonik w kremowym kolorze, takim jak ,,podstawa” nadruku. Na nim było napisane przykładowo ,,Kochanym rodzicom” albo ,,Najlepszej przyjaciółce”, a z tyłu ,,Pamiątka ze ślubu” i data pod spodem. Wszystko było utrzymane w eleganckiej stylistyce, choć kwiatowy motyw przywodził na myśl styl boho. Po zaakceptowaniu każdego wzoru czekaliśmy na odbiór zamówienia. Byłam zaskoczona, że już dwa dni potem wszystko było gotowe. Poszłam odebrać filmy by zobaczyć, czy na pewno wszystko się zgadza, ale nie miałam żadnych zastrzeżeń. Testowo także odpaliłam jeden film, czy jest dobrze skopiowany.

Uważam, że film weselny był świetnym pomysłem. To cudowna pamiątka, a goście byli bardzo zaskoczeni, kiedy dostali własną kopię i do tego tak ładnie opakowaną. Jestem pewna że zachowają ją sobie i chętnie będą oglądać. Nawet moja przyjaciółka która teraz wychodzi za mąż uznałam, że też chce mieć taki film jako prezent dla gości i dopytywała się, którą tłocznię płyt DVD wybrałam.