W jaki sposób są powiększane usta?

 

Obecnie medycyna estetyczna pozwala na naprawdę wiele. Najbardziej popularnymi oraz znanymi zabiegami są te które powiększają konkretne części ciała. Chodzi tu zazwyczaj o usta bądź piersi. Przyznam że moja dziewczyna powiększała sobie usta, a efekt jest naprawdę wspaniały. Postaram się nieco opisać ten zabieg, by nie posiadały panie żadnych obaw względem niego. Jest to coś bezpiecznego co daje wspaniałe efekty.

Jak właściwie powiększa się usta?

powiększanie ust - SzczecinSą właściwie trzy najpopularniejsze zabiegi powiększania ust. Pierwszy, a przy tym najczęściej wykorzystywany to wstrzyknięcie kwasu hialuronowego. Jest to naturalna substancja występująca w ciele która doskonale wiąże wodę. Dlatego po wstrzyknięciu usta są naprawdę jędrne oraz dobrze nawilżone. Efekt jest natychmiastowy, jednak po pewnym czasie czyli jakichś kilkunastu miesiącach ten kwas jest wchłaniany przez organizm. Należy tedy powtórzyć zabieg by efekty się dalej utrzymywały. Jest on bezbolesny, a także bezpieczny przez co używają go kobiety na całym świecie. Jeśli chodzi o drugą metodę powiększania ust to jest ona wykonywana poprzez wstrzyknięcie tkanki tłuszczowej. Wykorzystuje się tłuszcz z ciała pacjentki, dlatego jest on dobrze tolerowany przez organizm. Efekt może utrzymywać się do kilkunastu miesięcy ale to zależy od konkretnego organizmu. Poza tym jeśli wykorzystuje się filtrację tkanki tłuszczowej to efekt jest o wiele dłuższy, o czym warto pamiętać. Trzecim, a przy tym najbardziej znanym zabiegiem związanym z powiększaniem ust jest wszczepienie implantu. Jest to zabieg jednorazowy, który utrzymuje się przez całe życie, chyba że zmieni się implant. Moja dziewczyna zamówiła akurat ostatni rodzaj zabiegu i jest z niego zadowolona, w końcu posiada usta o jakich zawsze marzyła. Jednak dwie pierwsze metody są także niebywale skuteczne. Warto się po prostu zastanowić co najbardziej wam odpowiada. Przede wszystkim jeśli chodzi o trwałość efektów konkretnego zabiegu oraz jego inwazyjność. To te dwie cechy są najbardziej istotne w tym przypadku. Jeśli chodzi o cenę to oczywiście trzeba mieć fundusze na powiększanie ust – Szczecin ma kilka świetnych klinik zajmujących się takimi zabiegami. Można szybko wybrać jakąś dla siebie, co nie jest niczym trudnym.

Warto dbać o siebie na wszystkie sposoby jakie tylko można. Powiększenie ust zmienia wygląd całej twarzy oraz może dodać uroku każdej kobiecie. Warto przemyśleć tą sprawę i zdecydować się na taki zabieg, bo po prostu warto. Można obejrzeć zdjęcia kobiet przed oraz po takim zabiegu, różnica jest oszałamiająca. Jestem pewien, że wiele z pań się na to zdecyduje.