Winietki na wesele

 

Podczas wesela jest nie tylko wiele większych rzeczy do dopilnowania, ale również i tych mniejszych, które jednak również mają ogromne znaczenie. Jedną z takich rzeczy jest na przykład oznaczanie stolików, bez którego przecież powstałoby ogromne zamieszanie. Trzeba więc tego dopilnować, rozpisać sobie kto będzie gdzieś siedział, a później znaleźć jakiś estetyczny sposób  na oznaczanie miejsc — a kiedy już to zrobimy, to będziemy mieć stu procentową pewność, że wszystko jest u nas pod całkowitą kontrolą.

Bardzo estetyczne winietki

ładne winietki z kokardkąGdy ja i narzeczony szykowaliśmy nasze wesele, byliśmy zdziwieni jak wiele jest pozornie drobnych spraw, które jednak miały znaczenie i jak łatwo jest się w tym wszystkim zaplątać. Ustaliliśmy na przykład kto będzie gdzie siedział, ale trochę zapomnieliśmy, że stoliki trzeba więc jakoś oznaczyć! Od razu musieliśmy więc zacząć szukać czegoś co mogłoby stanowić wskazówkę gdzie trzeba usiąść. Chcieliśmy jednak, by owe oznaczenie nie było byle jakie i by prezentowało się najładniej jak się da. W taki sposób i z taką myślą znalazłam w internecie ładne winietki z kokardką. Były one po prostu idealne, minimalistycznie, a dodatkowo można było dobrać sobie czcionkę i kolor kokardki, a czego chcieć więcej? Skontaktowałam się od razu z ową firmą i przestawiłam im swój pomysł — ładna czcionka stylizowana tak, by wyglądała, jakby ktoś pisał imiona na winietkach ręcznie, a do tego fioletowa kokardka, bowiem nasze wesele utrzymywało się w kolorach białym i właśnie fioletowym. Pracownik firmy zapewnił mnie, że bez problemu wykonają dla nas winietki. Wiedziałam, że firma jest godna zaufania, więc ostatecznie po prostu przekazałam im listę gości i zostało mi już tylko czekać. Kiedy winietki były gotowe, byłam zachwycona, bowiem wyszły naprawdę pięknie, tak jak chciałam, a do tego były trwałe i ślicznie wyglądały na stolikach. Dlatego właśnie cieszę sie, że wybrałam właśnie tę firmę, bo wiem, że nikt inny nie zrobiłby tego lepiej. Jestem bardzo zadowolona z usługi!

Podczas przygotowania wesela są drobne rzeczy, bez których jakoś byśmy sobie poradzili, ale też takie, które są obowiązkowe, jak właśnie winietki mające oznaczać stoły i podpowiedzieć gościom gdzie właściwie powinni usiąść. Bez problemu znajdziemy teraz firmę produkującą takie oto przedmioty w bardzo estetyczny sposób. Wykona dla nas ona tyle winietek, ile tylko potrzebujemy z dbałością o szczegóły i estetykę, więc owe przedmioty będą nie tylko funkcjonalne, ale również po prostu bardzo ładne.