Wybrałam zestaw dobrych pomadek do ust

Moja mama za dwa tygodnie będzie obchodzić sześćdziesiąte urodziny. Mimo swojego wieku jest bardzo towarzyską osobą, która lubi spotykać się ze znajomymi. W związku z tym zaplanowaliśmy razem z tatą i bratem przyjęcie dla niej. Zaprosiliśmy jej przyjaciół i naszą rodzinę, która zjedzie się z całej Polski.

Dobra pomadka do ust w prezencie

dobre pomadki do ustW prezencie kupiłam jej dobre pomadki do ust. Moja mama lubi się malować, ale wykonuje raczej delikatny makijaż. Postanowiłam wybrać dla niej w prezencie delikatne odcienie dobrych pomadek do ust. Kolory na jakie się zdecydowałam to beż i typowy nude, które delikatnie podkreślą jej urodę. Cała impreza ma się odbyć w lokalu, który jest usytuowany niedaleko domu moich rodziców. Dzięki temu nikt nie będzie musiał przemieszczać się taksówką a sam dojazd nie będzie problemem. Lokal jest cichą, przytulną restauracją, gdzie serwują ryby i łososie łowione osobiście przez właściciela lokalu. Większość potraw będzie bazować na łososiu, dlatego samo menu nie będzie zbyt urozmaicone, ale mimo to każdy znajdzie coś dla siebie. Dla wnuków będą serwowane potrawy bez ryb, ponieważ niestety, ale nasze dzieci nie przepadają za nimi. Na wieczór są też zaplanowane tańce w rytm muzyki. Myślę, że impreza będzie udana i już nie mogę się doczekać, aż zjadą się wszyscy goście. Ciekawa też jestem czy mamie spodobają się dobre pomadki do ust.  Nie chciałam, aby dobre pomadki do ust to był jedyny prezent od nas, dlatego mój mąż wręczy jej sześćdziesiąt róż a syn kalendarz ze zdjęciami na nowy rok. Na zdjęciach będą fotografie z każdego miesiąca poprzedniego roku, dzięki temu pamięć o naszych wspólnych chwilach będzie zachowana. Rozwiązanie w postaci kalendarza zdaje się być praktyczniejsze, niż tradycyjne zdjęcia – w kalendarzu można zamieścić więcej fotografii, niż w albumie. Dodatkowo wszyscy goście złożyli się na tygodniowy wyjazd do spa dla moich rodziców. W zasadzie to prezent dla mojej mamy, ale wiadomo, że przyda się jej towarzystwo podczas masaży i chwil relaksu. Zresztą moi rodzice dawno nie byli na wspólnym urlopie, także jestem pewna, że ten wyjazd przyda im się obojgu. Tym bardziej, że urlop mają spędzić w bardzo dobrym hotelu spa a pakiet obejmuje kilka zabiegów dziennie.

Jakby nie było zapewniliśmy mamie dużo pamiątkowych prezentów, które mam nadzieję sprawią jej dużo radości. Cieszę się, że powstał pomysł, aby przygotować mamie imprezę urodzinową dla tak dużej grupy. Mnie najbardziej cieszy obecność rodziny, ponieważ rzadko mamy okazję spotkać się we wspólnym gronie.