Wymiana ekranu w iPhone 6

 

Posiadanie telefonu to właściwie obowiązek każdej osoby żyjącej w XXI wieku. Bez niego nie moglibyśmy umówić się ze znajomymi, nie wiedzielibyśmy, że akurat wyskoczyło nam ważne spotkanie w pracy i w ogóle ciężko byłoby nam skontaktować się z bliskimi, bo telefonów stacjonarnych nikt już właściwie nie używa. Dodatkowo smartfony pozwalają nam również na rozrywkę w postaci gier czy możliwości słuchania muzyki. Jak więc powinniśmy poradzić sobie w sytuacji kiedy nasz telefon wymaga jakiejkolwiek naprawy? 

Wymiana wyświetlacza w smartfonie

wymiana wyświetlacza - iphone 6Posiadanie telefonu to dla mnie — młodej, dwudziestoczteroletniej kobiety — coś, co jest obowiązkiem. Nie uważam się za uzależnioną, ale jednak w dzisiejszym świecie ciężko jest czegokolwiek dopilnować bez tego niesamowitego urządzenia. Uwielbiam też raz na jakiś czas pograć sobie w gry,  muzyki słucham w każdej wolnej chwili. Mam iPhone’a, na którego oszczędzałam bardzo długo i dlatego właśnie jest on moim ulubionym gadżetem. Kiedy więc przez niefortunny wypadek zbił mi się ekran, byłam załamana, bo nie dość, że telefon nie wyglądał już estetycznie, to jeszcze na dodatek był niemal niezdatny do użytku. Już byłam bliska pożyczenia od kogoś pieniędzy, by zakupić nowy sprzęt, ale wtedy przyjaciółka uświadomiła mi, że istnieje taka usługa jak wymiana wyświetlacza – iPhone 6 to dość popularny telefon, więc pomyślałam, że bez problemu znajdę serwis, który wyświadczy mi tę usługę. Szukałam dłuższy czas, głównie za pośrednictwem internetu. Robiłam to na własną rękę, ale jednocześnie zdarzało mi się pytać na forach czy grupach na portalu społecznościowym. Dzięki takiemu zaangażowaniu znalazłam rzecz jasna odpowiednią firmę. Ludzie wypowiadali się o niej w samych superlatywach, dlatego po prostu czułam, że lepiej już nie znajdę. Udałam się tam przy pierwszej okazji i okazało się, że nie będzie problemu z wymianą wyświetlacza. Cóż, nawet nie czekałam specjalnie długo by móc odebrać mój piękny, naprawiony telefon. Byłam bardzo zadowolona z owej usługi!

Jeżeli naszemu ukochanemu telefonowi marki Apple przydarzy się jakaś niefortunna historia i wyświetlacz będzie cały pęknięty, nie załamujmy się, ponieważ wbrew pozorom są na to rozwiązania i istnieją ludzie, którzy wymienią nam ekran na nowy bez najmniejszego problemu. Nie musimy więc myśleć o nowym telefonie, bo możemy naprawić nasz stary. Po wizycie u odpowiednich fachowców będzie on wyglądał dosłownie jak nowy, a my będziemy mogli znowu cieszyć się naszym ukochanym sprzętem elektronicznym.