Wzorzyste rajstopy w codziennych sytuacjach

Wiele pań nosi wyłącznie cieliste rajstopy na oficjalne wyjścia oraz grube, kryjące czarne rajstopy w dzień. Szkoda, bo wzorzyste rajstopy potrafią podkreślić smukłość łydki oraz dodać garderobie świeżości, natomiast to, co możemy znaleźć we własnej szufladzie ma na celu jedynie zrobienie tła dla pozostałych ubrań. Dlatego warto wiedzieć, jak skomplementować bieliźniarkę, aby bez większego zastanowienia móc skompletować odpowiednią stylizację do pracy, a jednocześnie podkreślić atuty jakimi są kobiece nogi.

Wzorzyste rajstopy na co dzień

wzorzyste tanie rajstopy - sklepOtwarcie szuflady pełnej różnorodnych rajtuz i wiedza, po którą parę sięgnąć to dla wielu z nas niedoścignione marzenie. A wystarczy odpowiednie złożenie ich i wcześniejsze dopasowanie kolorystyki rajstop do posiadanych ubrań, przynajmniej tych ulubionych, po które sięgamy najczęściej. Chodząc do pracy w sukienkach i spódnicach potrzebujemy kilku par rajstop, aby w razie potrzeby zastąpić znoszoną parę nowymi. Efekt odświeżenia natomiast wniesie skompletowanie bieliźniarki na zasadzie komplementacji, czyli wybierając rajtuzy w kropki, wybrać trzy rodzaje kropek: drobniutkie, średnie i jeszcze jedne średnie – pamiętajmy, że duże wzory trzeba nosić ostrożnie, bo mogą dodać ciężkości nodze, a przecież chcemy osiągnąć efekt zupełnie odwrotny. Tak więc kupując wzorzyste tanie rajstopy – sklep online sprawdzi się najlepiej – warto wybierać kilka różnorakich par. Oprócz powyższej możliwości skompletowania zapasu, oszczędzimy również na przesyłce, która rozłoży się na więcej sztuk. W przypadku najmodniejszych w ostatnim czasie kwiecistych sukienek warto przetestować rajstopy z pionowymi liniami. Jeden pasek biegnący od pięty przez łydkę i znikający pod spódnicą nie dość, że pozwoli optycznie wydłużyć nogę, to jeszcze będzie świetnym nawiązaniem do retro wzorów na sukience. Natomiast zygzaki biegnące po nodze będą doskonałym odświeżeniem garderoby w jednolitych kolorach. Warto wprowadzić do nich kolor, który nawiąże do koloru spódnicy lub bluzki dając np. brązowy total look.

Decydując się na wzorzyste rajstopy trzeba także przestrzegać kilku zasad, aby strój wyglądał ciekawie, a nie groteskowo. Wielobarwne, komiksowe rajstopy trzeba łączyć ze stonowanymi spódnicami oraz topami, które nie będą odciągać od nich uwagi. Buty do wzorzystych rajstop muszą być na smukłym obcasie, aby nie skracać sylwetki. Natomiast jeśli chodzi o jakiekolwiek rajstopy, konieczne jest założenie do nich butów z zakrytymi palcami. Peep toe nigdy nie wygląda estetycznie, jeśli wystaje z niego kawałek materiału wbijający się w palca.